Zamknij

Kim Kardashian zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza!

02.07.2020 11:44
kim kadashian west
fot. Tinseltown / Shutterstock.com

Kim Kardashian West postanowiła zmienić fryzurę. Zdecydowała się na ostre cięcie i modny kolor. Swoim nowym wyglądem zaskoczyła swoich wiernych obserwatorów. To naprawdę duża zmiana.

Kim Kardashian West to jedna z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Sławę zdobyła dzięki reality show "Z kamerą u Kardashianów", w którym występowała wraz z całą swoją rodziną. Kim prowadzi również firmę kosmetyczną, a także odzieżową.

Jej instagramowe konto obserwuje ponad 177 milionów osób! W sieci publikuje zdjęcia oraz nagrana ze swojego życia prywatne oraz fotografie z sesji zdjęciowych. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia Kim, na których celebrytka wygląda zupełnie inaczej.

Kim Kardashian West zmieniła fryzurę

Kim Kardashian West postanowiła diametralnie zmienić swoją fryzurę. Okazuje się, że popularna 39-latka zrezygnowała z kruczoczarnych włosów na rzecz rudego boba. W sieci krążyły plotki, że nie jest to trwała zmiana, a jedynie peruka. Wątpliwości fanów postanowił rozwiać fryzjer Kim, który w opublikowanym przez siebie wpisie podkreślił, że nie są to sztuczne włosy.

Podoba wam się nowa fryzura Kim Kardashian West?

Zobacz także: Jak odbudować zniszczone włosy? Mamy kilka sprawdzonych sposobów

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?