Zamknij

Joanna Krupa zmieniła fryzurę? Gwiazda wygląda teraz zupełnie inaczej!

29.10.2020 13:03
Joanna Krupa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Krupa zdecydowała się na jesienną metamorfozę! Gwiazda zmieniła fryzurę! Jak wygląda teraz? Sami zobaczcie.

Joanna Krupa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Gwiazda, którą regularnie możemy oglądać m.in. w programie "Top Model", ma zachwycającą urodę i w każdym wydaniu prezentuje się świetnie.

Jakiś czas temu Joanna zdecydowała się na obcięcie swoich długich blond włosów - wówczas mieliśmy okazję oglądać ją w dłuższym bobie. Wygląda na to, że teraz znów zaszalała z fryzurą! Stylista fryzura Łukasz Urbański pokazał na Instagramie Krupę w zupełnie nowej wersji! Co o niej sądzicie?

Joanna Krupa zmieniła fryzurę

Do tej pory Joanna Krupa kojarzyła się nam z fryzurą w postaci długich blond włosów z przedziałkiem na środku. Modelka zwykle nosiła je w postaci naturalnych fal. Z czasem, kiedy postanowiła nieco zaszaleć, mocno skróciła włosy i lansowała modę na dłuższego boba.

Wygląda na to, że teraz znów myśli o eksperymentowaniu z fryzurą! Stylista fryzur Łukasz Urbański, który jest autorem fryzur wielu polskich gwiazd, pochwalił się w sieci zdjęciem Krupy w zupełnie nowym wydaniu.

Modelka na zdjęciu ma zupełnie nowe cięcie - tym razem zdecydowała się na dłuższą i postrzępioną grzywkę, która zdecydowanie dodaje jej pazura i seksapilu! Na tym nie koniec zmian. Widać, że Krupa ma też odrobinę odświeżony kolor włosów - na fotografii ma nieco chłodniejszy odcień blondu niż na poprzednich fotkach.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Myślicie, że zaprezentuje je przy okazji następnego występu w telewizji?

krupa fryzura
fot. instagram.com/joannakrupa

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!