Zamknij

Specjaliści już wiedzą, jaka fryzura będzie najmodniejsza jesienią. To trend prosto z New York Fashion Week

Anna Respondek
19.09.2017 09:31
Salon fryzjerski
fot. EAST NEWS

Długie włosy to już przeżytek.

Podczas New York Fashion Week poznaliśmy trendy na nadchodzącą jesień. Oprócz znakomitych stylizacji od największych domów, mogliśmy się przyjrzeć tendencjom, jakie będą panowały w makijażu i fryzjerstwie. Pisaliśmy już o nowym "kocim oku" i nieobciachowych frotkach. Teraz przyszedł czas na najmodniejsze tej jesieni cięcie. 

Jak się okazało, największym hitem, jeśli chodzi o stylizację włosów, będzie fryzura na "boba". Podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody królowały różne warianty tego uczesania. Według Refinery29.com to "must have" każdej dziewczyny, która pragnie być na czasie. W takiej fryzurze pokazała się ostatnio Selena Gomez, która od dłuższego czasu wyznacza panujące trendy.

Istnieje wiele wersji i sposobów na nowoczesnego boba, który nie będzie przypominał fryzury z minionych lat. Najlepszą informacją jest to, że nie wymaga on wielogodzinnego układania, kręcenia czy prostowania. Każda wersja jest idealna, jeśli tylko ma odpowiednią długość, a ta sięga linii szczęki bądź jest nieznacznie dłuższa.