Zamknij

Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze zimy 2019/2020!

19.11.2019 09:22
Jennifer Lopez
fot. instagram.com/jlo

Artystka zaprezentowała jakiś czas temu seksowną i oryginalną fryzurę. To hit tej zimy!

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych wokalistek na świecie. Gwiazda skończyła 50 lat, ale wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, aby odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał.

Aktorka i wokalistka odnosi same sukcesy! W kinach pojawiają się filmy z jej udziałem, a bilety na jej koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki. W dodatku na Instagramie śledzi ją 105 mln fanów! Chcą wiedzieć, co u niej słychać, ale też inspirują się jej stylem.

Ostatnio JLo pochwaliła się w sieci metamorfozą - zmieniła fryzurę. Okazuje się, że to najmodniejsza fryzura zimy 2019/2020!

Jennifer Lopez w najmodniejszym cięciu zimy 2019/2020

Jennifer Lopez ciężko pracuje, żeby świetnie wyglądać. Gwiazda regularnie bywa na siłowni, ale też dba o dietę - raz na jakiś czas robi też detoks od cukru czy od mięsa.

O wizerunek sceniczny Jen dba też cały sztab profesjonalistów. Przed wielkim wyjściem czy przed koncertem może ona liczyć na pomoc stylistów, makijażystów czy najlepszych na świecie fryzjerów. Od lat fryzurę gwiazdy stylizuje Chrisowi Appleton, który doskonale wie, co dla Lopez dobre, ale też wie, co w modowej trawie piszczy.

To właśnie on odpowiada za nową fryzurę wokalistki, którą jakiś czas temu zaprezentowała na instagramowym profilu. Lopez zdecydowała się bowiem, po raz kolejny zresztą, na boba. Ale tym razem jest to bob o długości do ramion. To prawdziwy hit zimy 2019/2020!

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.