Zamknij

Chcesz zwiększyć objętość włosów? Spróbuj je "uszczypnąć"

19.08.2022 12:23

Żadna fryzura nie będzie prezentować się dobrze, gdy będzie oklapnięta. Jak zatem zwiększyć objętość włosów? Okazuje się, że istnieje na to prosty trik.

Jak zwiększyć objętość włosów? Wypróbuj trik ze "szczypaniem"
fot. Shutterstock

Niezależnie od tego, czy planujemy jakieś ważne wyjście, czy może zależy nam na pięknej codziennej fryzurze, warto zadbać o odpowiednią objętość włosów. Dzięki temu pasma będą prezentować się o wiele lepiej - zarówno wtedy, gdy będą rozpuszczone, jak i w momencie ich upięcia. Dlatego kobiety poszukują różnych trików na zwiększenie objętości kosmyków. Absolutnym hitem jest sposób, który podbija sieć, a nazywany jest po prostu "szczypaniem". Zobacz, na czym polega i jak wpływa na nasze uczesanie.

Zobacz także: Ten trik na dodanie włosom objętości was zaskoczy. Wystarczy wykorzystać skarpetkę

Jak zwiększyć objętość włosów? Wypróbuj trik ze "szczypaniem"

Portal glamourmagazine.co.uk donosi o triku, który ma rewelacyjny wpływ na naszą fryzurę. Dzięki niemu błyskawicznie powiększymy objętość włosów.

Ten sposób zaprezentowała na swoim instagramowym koncie wizażystka i stylistka fryzur, Emma Chen. Kobieta pokazała swoją modną fryzurę w stylu boba. Jej pasma są pocieniowane i delikatne pofalowane, dzięki czemu pięknie się układają. To jednak nie wszystko.

W przypadku takiej fryzury niezwykle istotne jest dodanie włosom objętości. Emma robi to przy pomocy "uszczypnięć". Polegają one na złapaniu w palce przednich pasm, a następnie pociągnięciu ich do środka czoła. Dzięki temu tylne kosmyki przesunął się do przodu, tworząc tym samom dodatkowy wymiar. 

Zobaczcie, jak robi to stylistka.

Zobacz także: Trik ze spinką pozwoli ci uzyskać wyjątkową objętość włosów. Sprawdź, jak robi to gwiazda TikToka

Inne sposoby na zwiększenie objętości włosów

Do zwiększenia objętości włosów warto wykorzystać też okrągłą szczotkę. Wystarczy czesać nią włosy u nasady podczas suszenia.

Suszarka do włosów także jest idealnym wyjściem z sytuacji. Gdy będziecie suszyć kosmyki głową do dołu, również dodacie im objętości.

Zobacz także: Jak unieść włosy u nasady? Ten trik z TikToka wykonasz w minutę

loader
Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk