Zamknij

Raspberry Bourbon - najmodniejszy kolor włosów na zimę!

05.12.2019 14:03

Ten kolor włosów króluje wśród miłośniczek trendów i mody. Zimą 2019/2020 nosimy właśnie taką fryzurę!

Modna fryzura na zimę
fot. Shutterstock

Jeżeli macie ochotę na zmianę wizerunku jeszcze zimą tego roku, mamy coś specjalnie dla was. Wiemy, jaki kolor dominuje wśród miłośniczek trendów modowych w tym sezonie.

Jak wygląda kolor "Raspberry Bourbon" i dlaczego warto zdecydować się na taką koloryzację? Sami zobaczcie!

Fryzury na zimę 2019/2020: kolor raspberry bourbon

W zeszłych sezonach triumfy święciły wszelkiego rodzaju koloryzacje ombre i sombre, które pozwalały w subtelny sposób zmienić wizerunek osób pilnie potrzebujących zmian. Od jakiegoś czas modny jest też kolor szary bądź wręcz siwy na włosach. Nie wstydzimy się nie tylko naturalnej siwizny, ale nawet sami farbujemy się na srebrny kolor wtedy, kiedy jeszcze siwych włosów u nas nie widać!

Jednak to nie te odcienie dominowały serca miłośniczek mody zimą 2019/2020 roku! W tym rządzi "Raspberry Bourbon", czyli kolejny kolor inspirowany kolorem alkoholu! Jest to nic innego, jak mieszanka brązów i odrobiny bordowego odcienia.

W przypadku takiej fryzury sami decydujemy, ile pasemek i o jakiej intensywności chcemy widzieć na swojej fryzurze. Jedno jest pewne - "Raspberry Bourbon" to koloryzacja idealna dla brunetek, które potrzebują zmiany i czegoś bardziej oryginalnego.

Jak wam się podoba?

loader

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.