Zamknij

To najmodniejsza fryzura tej wiosny! Zobacz, jak wygląda odcień "mrożona mocha"

26.04.2019 12:39

Nie masz pomysłu na to, co zrobić z włosami na wiosnę? Mamy dla ciebie doskonałą propozycję!

Fryzura na blond włosach
fot. Shutterstock

Były już włosy farbowane metodą ombre i sombre. W okresie festiwali pojawiały się płukanki, które sprawiały, że mogłyśmy wypróbować na własnej czuprynie pastelowe kolory. Teraz przyszedł czas na zupełnie inną koloryzację. Jakie farbowanie włosów jest najmodniejsze w tym sezonie?

Fryzury na wiosnę i lato 2019: mrożona mocha

W tym sezonie - wiosną i latem 2019 - króluje jedyny słuszny odcień, czyli mrożona mocha! To doskonała opcja nie tylko dla osób, które potrzebują natychmiastowej zmiany i świeżego wyglądu. To także dobre rozwiązanie dla blondynek, które nie chcą zbyt często malować włosów.

Mrożona mocha to odcień, który tak naprawdę niechcący stworzyła stylistka fryzur Gerilyn Ghaisarzadeh. Podczas koloryzacji zniszczonych włosów jednej z klientek, wyszedł jej właśnie taki kolor. I ten kolor zachwycił szczęśliwą posiadaczkę nowej fryzury!

I choć sama koloryzacja na kolor "Iced Mocha" trwa nawet 5 godzin, fryzurę wystarczy odświeżać raz w roku! Baleyage nawet po upływie tego czasu wygląda na świeży i efektowny.

Jak wam się podoba?

 

A jakie fryzury u kobiet uwielbiają mężczyźni? Zebraliśmy najseksowniejsze fryzury damskie, które wybrali właśnie panowie!