Zamknij

Małgorzata Rozenek zdradziła, jak dba o włosy. Warto brać z niej przykład

10.11.2020 15:53

Gwiazda w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała, jak dba o swoje włosy. Warto wziąć z niej przykład.

Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Myślałyście, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest naturalną blondynką? Jeśli tak, to najwyższy czas wyprowadzić was z błędu. Okazuje się, że gwiazda jest szatynką, a aktualny kolor jej włosów to efekt koloryzacji.

W związku z tym, że Małgorzata często stylizuje włosy, naraża je na zniszczenie. Aby zapewnić im zdrowy wygląd i nawilżenie, decyduje się na różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Stosuje też produkty, które przywracają kosmykom blask i zabezpieczają je przed wysoką temperaturą oraz chemicznymi składnikami kosmetyków do stylizacji. Sprawdźcie, jak gwiazda dba o swoje włosy.

Jak dba o włosy Małgorzata Rozenek-Majdan?

Aby zapewnić włosom zdrowie i piękny wygląd, Małgorzata stylizuje włosy tylko wtedy, gdy musi. Jak twierdzi, na co dzień unika kosmetyków, które obciążają kosmyki, m.in. lakierów czy pianek. Ponadto dba o odpowiednie ich odżywienie, przyjmując specjalne suplementy. Co ciekawe, od niedawna gwiazda współpracuje z marką Gliss specjalizującą się w sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji włosów. Właśnie została ambasadorką ich linii Split Ends Miracle.

Na co dzień nie używam lakierów do włosów, pianek czy innych produktów, które obciążają włosy. Poza tym od długiego czasu przyjmuję suplementy, które mają świetny wpływ na włosy – wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jakiś czas temu Małgorzata postawiła na long boba. Choć w krótkiej fryzurze jest jej do twarzy, to jednak twierdzi, że najlepiej czuje się w dłuższych włosach. W wywiadzie zdradziła też, że w ramach codziennej pielęgnacji nakłada na włosy olejki.

Stosuję odżywki oraz olejki, które sprawiają, że włosy są nawilżone i mniej skłonne do łamania i kruszenia się - powiedziała Rozenek-Majdan w rozmowie z serwisem Wizaz.pl

Jeśli narzekacie na przesuszone włosy, skorzystajcie z rad Małgosi.

loader

Masz półdługie włosy? Zobacz, jakie fryzury są idealne dla ciebie! Oto galeria z najciekawszymi pomysłami!