Zamknij

Tych 4 damskich fryzur faceci nie znoszą. Nosi je większość z nas!

05.05.2020 09:26
kobieta z grzywką
fot. Shutterstock

Te popularne uczesania są na czarnej liście u mężczyzn. Ich zdaniem wyglądamy w nich okropnie.

Mimo że nie zawsze się do tego przyznajemy, to jednak liczymy się ze zdaniem facetów w kwestii swojego wyglądu. Istnieją fryzjerskie trendy, których oni nie akceptują, choć my je uwielbiamy.

Redaktorzy serwisu „Best Life Online” postanowili przyjrzeć się im z bliska. Poznajcie listę najbrzydszych damskich fryzur zdaniem mężczyzn. 

Najbardziej znienawidzone fryzury według mężczyzn

Jesteś ciekawa, jakich uczesań u kobiet faceci nie lubią? Zobacz poniższą listę i sprawdź, czy znalazła się na niej twoja fryzura!

1. Zbyt długa grzywka

Naszym zdaniem długa grzywka lekko nachodząca na oczy wygląda uroczo, jednak oni uparcie twierdzą, że w ten sposób niepotrzebnie zakrywamy sobie twarz, jakbyśmy miały coś do ukrycia.

2. Wysoko upięty kok

Tę fryzurę kobiety noszą od lat, a faceci nadal nie potrafią się do niej przyzwyczaić. Ich zdaniem w takim uczesaniu wyglądamy niechlujnie i niekobieco...

shutterstock_1033287544
fot. Shutterstock

3. Zbyt długie włosy

Mężczyznom podobają się kobiety z długimi, prostymi włosami, ale ich zdaniem nie powinnyśmy przesadzać z długością. Włosy sięgające do pasa lub dłuższe wyglądają według nich na niezadbane.

4. Chłopięce uczesania

Krótka fryzura zapewnia nam ogromną wygodę. Dzięki takim uczesaniom nie musimy codziennie stylizować kosmyków, a poza tym są zdecydowanie łatwiejsze w pielęgnacji. Jednak panowie twierdzą, że w chłopięcych fryzurach prezentujemy się niekobieco.

Zgadzacie się z tą listą?

Zobacz także: Curly bob - oto najmodniejsza fryzura nadchodzącego sezonu!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?