Zamknij

Fryzura Jennifer Aniston z 2001 roku powraca! Znów jest modna

22.03.2019 15:57
Jennifer Aniston
fot. Eastnews

W ostatnich latach przerabialiśmy już lekkie fale, nieco wydłużone boby i proste grzywki. Teraz powraca trend na fryzurę Jennifer Aniston z 2001 roku!

Jennifer Aniston nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana Amerykanka jest nie tylko utalentowaną i lubianą aktorką, ale też pionierką trendów. Hollywoodzka gwiazda lansuje modę szczególnie na fryzury. Wygląda na to, że jej krótki bob z 2001 roku powraca!

Fryzura Jennifer Aniston powraca

Był już wielki powrót mody lat 90., teraz można zauważyć coraz więcej trendów, które podbijały serca miłośniczek mody w roku 2000. Neonowe kolory, dodatki z plastiku, fantazyjne obcasy butów zostały zastąpione przez rybaczki, kapelusze w stylu "bucket hat" i malutkie torebki. 

Powrót do tego okresu widzimy również w trendach fryzjerskich. Coraz więcej kobiet decyduje się na wiosenną zmianę, która polega na cięciu rodem z 2001 roku. A dokładnie chodzi o fryzurę Jennifer Aniston i jej krótkiego boba ze złotymi refleksami.

Wiele gwiazd zainspirowało się fryzurą Jen i bardzo ją sobie chwalą do dzisiaj. Inne dopiero do takiej fryzury "dojrzewają". A jak wam się podoba takie cięcie?

Zagłosuj

Wolisz włosy proste czy kręcone?

Liczba głosów:

Prócz modnego w tym sezonie boba, możesz też pomyśleć o innych fryzurach dla krótkich włosów. Zebraliśmy te najfajniejsze.