Zamknij

Długie włosy z grzywką. Wybieramy najpiękniejsze fryzury!

22.09.2020 15:39
stylizacja włosów długich z grzywką
fot. EAST NEWS

Długie włosy z grzywką to prawdziwy hit tego sezonu. Sprawdźcie, które uczesania są najpiękniejsze i jakie najbardziej przypadły nam do gustu.

Nie da się ukryć, że długie włosy sprawiają, że ich właścicielka wygląda młodo, a twarz prezentuje się znacznie lepiej. Rysy zostają podkreślone, a ewentualne mankamenty ukryte. Długie włosy z dodatkiem grzywki pasują większości z nas

Dodatkowo taka fryzura jest ponadczasowa i może być świetnym dodatkiem do wielu różnych stylizacji. Sprawdź, jakie są najpiękniejsze fryzury długie z grzywką.

Długie włosy z grzywką - propozycje fryzur

Grzywka może być prosta, cieniowana, a nawet taka, która lekko opada na boki. Jest ich naprawdę wiele. Długie włosy z grzywką to ponadczasowa klasyka, która będzie świetnie wyglądać jesienią. Jeśli nasza twarz jest pociągła, warto wybierać proste grzywki, które skracają czoło. Osoby o okrągłej twarzy powinny zdecydować się na grzywkę na boki. Taka fryzura lekko i delikatnie opada na twarz i sprawia, że twarz prezentuje się znacznie szczuplej. Grzywka na boki to również niezaprzeczalna lekkość. Panie o twarzy trójkątnej są w bardzo dobrym położeniu, im pasuje każdy rodzaj grzywki. Prosta czy zaczesana na boki będzie prezentować się równie dobrze.

Istnieje bardzo dużo fryzur z długimi włosami i grzywką. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że istnieje tu bardzo duże pole do pokazania umiejętności fryzjerów. Ostre cięcia, cieniowania lub upięcia, tutaj wszystko zależy od naszej wyobraźni i inwencji. Na włosach długi można wykonać delikatne fale, które będą świetnie współgrać z lekko zmierzwioną grzywką. Upięte włosy w kok będą prezentować ponadczasową klasykę. Jeśli chcecie, aby wasza fryzura została dostrzeżona przez otoczenie, koniecznie zdecydujcie się na lekkie fale lub karbowania.

Włosy długie z grzywką można również upinać. Lekkie kosmyki zostawione przy twarzy sprawią, że twarz nabierze młodzieńczego wyglądu. Jeśli jednak nie zależy wam na tym, wyprostujcie grzywkę i zepnijcie włosy w wysoki kucyk. Taka stylizacja włosów z pewnością będzie pasować na wiele różnych okazji.

Zdecydujesz się na taką fryzurę?

Zobacz także: Chcesz wyszczuplić twarz włosami? Wypróbuj ten prosty trick!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?