Zamknij

Anna Mucha zmieniła fryzurę! Fani są zachwyceni: "Jest super"

21.10.2020 08:33

Anna Mucha zmieniła fryzurę! Aktorka przeszła metamorfozę, która bardzo przypadła do gustu jej fanom. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Anna Mucha
fot. TRICOLORS/East News

Anna Mucha ma nową fryzurę! Tym razem jedna z ulubionych gwiazd Polaków zdecydowała się na zmianę koloru. Do tej pory aktorka słynęła z gęstych ciemnobrązowych włosów. Na co się zdecydowała obecnie? Będziecie zaskoczeni!

Jedno jest pewne - nowa fryzura Anny wywołała w mediach społecznościowych niemałe poruszenie, ale też właściwie same zachwyty fanów. Koniecznie zobaczcie, jak teraz wygląda aktorka.

Anna Mucha zmieniła fryzurę

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Do tej pory kojarzyła się nam głównie z długimi ciemnymi włosami. Teraz jednak gwiazda postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na widoczną zmianę!

Mucha jest aktywna w mediach społecznościowych i to tutaj zaprezentowała swoją metamorfozę. Wygląda na to, że swoje ciemne brązowe włosy mocno rozjaśniła i teraz jest... blondynką! Fani nie mogą napatrzeć się na Annę w nowym wydaniu i dają temu wyraz w komentarzach.

Obserwatorzy aktorki są zachwyceni tym, jak teraz wygląda!

Jest super!
 
Co do nowej fryzury, wyglądasz genialnie, zmiana zdecydowanie na plus. Pięknie się prezentujesz, super.
 
Nie mogę się napatrzeć. Genialnie ci w tych włosach, jest efekt wow, naprawdę.

A jak wam się podoba w nowym wydaniu?

Co mówi o tobie twoja fryzura? Koniecznie sprawdź!