Zamknij

Alżbeta Lenska w zupełnie nowej fryzurze. Reakcja jej męża bezcenna!

20.03.2019 09:44
Alżbeta Lenska
fot. instagram.com/betalenska

Aktorka poczuła już wiosnę i postawiła na diametralną metamorfozę. Jak wygląda?

Poprzedni rok był dla Alżbety Lenskiej bardzo ciężki. Aktorka przeszła operację mózgu, po której musiała zrobić chwilową przerwę od pracy i postawić na regenerację sił. Wtedy też obcięła swoje długie brązowe włosy. Trzeba przyznać, że fryzura na "chłopczycę" bardzo jej pasuje. Ale gwiazda nie zakończyła na tym swojej metamorfozy!

Alżbeta Lenska zmieniła fryzurę

Aktorka ewidentnie poczuła już wiosnę i stwierdziła, że w tym sezonie po raz kolejny zaszaleje z metamorfozą. Tym razem postawiła na... blond! Już jakiś czas temu gwiazda radziła się fanów na temat ewentualnej metamorfozy. Chciała coś zmienić.

Ciągle rozważam decyzję dotyczącą czegoś nie z dużym sensem, nie wartego wielkiego przemyślenia, nie mającego dużego znaczenia w życiu i generalnie prostego, ale tęsknie trochę z nimi...za włosami znaczy się. Wtedy czułam się kobieca, teraz silna. Zapuszczać czy nie zapuszczać, oto jest pytanie

Wygląda na to, że decyzja już zapadła, o czym Alżbeta pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Aktorka pokazała zdjęcie w krótkiej blond fryzurze - na którym widać przy okazji reakcję jej męża na nowy wizerunek żony. Fryzura bardzo przypadła do gustu jej fanom.

Dla mnie bomba!

 

Pięknie Pani wygląda

 

Wow! Świetnie wyglądasz

A jak wam się podoba Alżbeta w nowym wydaniu?

 

Krótkie fryzury są nie tylko bardzo wygodne, ale też modne. Zobacz, które z krótkich fryzur królują w tym sezonie!