Zamknij

Pierniczki, makowiec, a może kutia? Twój ulubiony wigilijny deser wiele mówi o twojej osobowości

17.12.2020 09:26
Słodycze na Wigilię
fot. Shutterstock

Wigilijne słodkości to coś, na co czekamy cały rok. Wywołują w nas ciepłe skojarzenia i wspomnienia z czasów dzieciństwa. Kochamy je przygotowywać, a jeszcze bardziej - jeść! Jaki jest twój ulubiony świąteczny smakołyk? Przekonaj się, co mówi o tobie!

Niektórzy uważają, że świąteczne desery smakują tak dobrze tylko jeden raz w roku. Ich smak kojarzy nam się z Bożym Narodzeniem, przywołuje na myśl najpiękniejsze chwile. Pierniczki, makowiec, a może kutia? Za czym tęsknisz, kiedy myślisz o grudniu? Twój ulubiony wigilijny deser wiele mówi o twojej osobowości. Sprawdź, czego możesz się dowiedzieć!

Zobacz także: Ciekawe potrawy wigilijne z różnych zakątków świata

Twój ulubiony wigilijny deser zdradza wiele na temat twojej osobowosci

Słodycze na święta Bożego Narodzenia są równie ważne jak potrawy wigilijne. Każdy o tym wie! Niezależnie od ilości zjedzonych pierogów zawsze znajdziemy przecież miejsce na słodkie co nieco. Zobacz, co mówi o tobie twój ulubiony deser.

Pierniczki

Proste w przygotowaniu, efektowne i przepyszne. Ich zapach i smak uwielbia każdy. Można je przyozdobić, więc podczas pieczenia niektórych ponosi fantazja. Pierniczki często bywają ofiarowane w formie prezentu. Jeśli to właśnie na nie czekasz przez cały rok, oznacza to, że jesteś osobą, która w świętach Bożego Narodzenia najbardziej lubi bliskość rodziny i przyjaciół. Kiedy patrzysz na ich uśmiechy, nic innego się dla ciebie nie liczy. 

Makowiec

Jesteś spokojną osobą, choć czasami porywa cię szaleństwo. Masz w sobie wiele ciepła i radości. Ludzie cenią cię za prawdomówność i to, że zawsze umiesz im doradzić. Zyskujesz przy bliższym poznaniu, bo potrzebujesz trochę czasu, zanim otworzysz się na nową znajomość.

Kutia

Tradycja ma dla ciebie znaczenie. Święta Bożego Narodzenia są dla ciebie związane z wieloma obrzędami, bez których nie wyobrażasz sobie tego okresu. Dobrze znasz historię swojego rodu, jednak i tak przy każdej najbliższej okazji wypytujesz starszych członków rodziny o wspomnienia na temat przodków. 

Keks

W życiu najbardziej cenisz sobie urozmaicenia, niespodzianki i spontaniczne działania. Chcesz, żeby było kolorowo i ciekawie! W każdym towarzystwie to właśnie ty opowiadasz najśmieszniejsze żarty. Podczas Wigilii dbasz o to, by wszyscy byli w dobrym humorze. Nikomu nie pozwolisz się smucić.

Mandarynki

Jeśli przez cały grudzień zajadasz się tymi owocami, oznacza to, że według ciebie wszystkie przyjemności powinny trwać jak najdłużej. Czemu masz się cieszyć Świętami tylko przez trzy dni, skoro możesz przez trzydzieści? Nigdy nie poddajesz się przeciwnościom losu, bo codziennie potrafisz znaleźć powód do uśmiechu. 

Święty Mikołaj z czekolady

Niecierpliwisz się, kiedy wyczekujesz Świąt i prezentów. O Mikołaju z czekolady myślisz na długo przed Wigilią. Pan z brodą najczęściej traci głowę jeszcze przed 24 grudnia... A ty znowu czujesz się jak w dzieciństwie. Niezależnie od wieku masz w sobie zawsze tę samą radość i entuzjazm. Potrafisz cieszyć się życiem!

Zobacz także: "Perłowy pył" to najmodniejsza fryzura na święta 2020. Jest banalnie prosta

Te kobiety zachwyciły w tym roku wszystkich. Zobacz, kim są:

Oto najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Pierwsze trzy miejsca mogą was zaskoczyć