Zamknij

Jaką pościel wybrałaś do sypialni? To zdradza, czy jesteś dobrą kochanką

18.12.2020 09:23

Kolor twojej pościeli wiele mówi o twoich seksualnych potrzebach. Zdradza m.in., jakie są twoje podświadome potrzeby i jaka jesteś w łóżku. Sprawdź, czego możesz się dowiedzieć!

Sypialnia
fot. Shutterstock

Zwróć uwagę na wygląd twojej sypialni. To, jaki kolor pościeli wybrałaś, wcale nie jest przypadkowe. Na tej podstawie można wywnioskować, jaka jesteś w łóżku. Przekonaj się, czy jesteś dobrą kochanką!

Zobacz także: Jaki kolor bielizny wybierasz najczęściej? To zdradza, jaka jesteś w łóżku

Kolor twojej pościeli zdradza, czy jesteś dobrą kochanką

Barwy, którymi chcemy otaczać się na co dzień, wywierają wpływ na nasz nastrój. Nasze wybory świadczą o tym, czego najbardziej pragniemy.

Odważna i zdecydowana? A może nieśmiała i spokojna? Kolor twojej pościeli zdradza, czy masz apetyt na seks. Zobacz, co o tobie mówi!

Biel i beż

Nie lubisz zwracać na siebie uwagi, wolisz wieść spokojne życie. Potrzeby innych ludzi bywają dla ciebie o wiele ważniejsze niż to, co mogłoby sprawić ci przyjemność. W łóżku dostosowujesz się do wymagań mężczyzny. Podczas intymnego zbliżenia nieustannie sprawdzasz, czy jest mu z tobą dobrze. Brakuje ci spontaniczności!

Niebieski

Łóżko kojarzy ci się przede wszystkim ze spaniem. Twoje dotychczasowe doświadczenia seksualne były dla ciebie rozczarowujące i nie masz zbytniej ochoty, by szukać nowych doznań. W sypialni marzy ci się spokój i dobry sen. Rzadko nawiedzają cię nocne fantazje.

Zielony

Cenisz sobie naturalność. Lubisz seks i bez wstydu wyznajesz partnerowi, jakie masz potrzeby. Nie masz kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Masz dystans do siebie, a w łóżku potrafisz nawet zażartować. Jesteś też otwarta na eksperymenty, więc w sypialni nigdy nie jest z tobą nudno.

Czerwony

Jesteś zmysłową i odważną kobietą. W sypialni chcesz dominować lub być zdominowana. Masz ogromny apetyt na seks i myślisz o nim bardzo często. Atmosfera w łóżku musi być gorąca! To zachwyca mężczyzn, którzy mają podobny temperament. Są jednak i tacy, których onieśmielasz.

Różowy

Lubisz sprawiać wrażenie grzecznej, niewinnej dziewczynki. To jednak tylko pozory, bo w rzeczywistości chciałabyś spróbować w łóżku wszystkiego. Potrzebujesz tylko delikatnej zachęty ze strony partnera... Jeśli na co dzień odnosi się do ciebie z czułością i stara się tobą opiekować, w sypialni jesteś skłonna przekroczyć z nim wszystkie granice.

Złoty lub srebrny

Sypiasz jak królowa? Oznacza to, że masz bardzo wyrafinowane potrzeby. Potrafisz zachwycać swoim wyglądem, jednak masz też sporo zahamowań. W tak luksusowo urządzonej sypialni niełatwo jest podążać za naturalnym instynktem. Często zastanawiasz się, czy wypada ci zrobić to, na co masz ochotę. Potem tego żałujesz...

Zobacz także: Mężczyźni wybrali ulubioną pozycję seksualną. Co myślą o tym kobiety?

Te kobiety zachwyciły w tym roku najbardziej. Która z nich ci się podoba?