Zamknij

Espresso, latte, a może frappucino? To, jaką pijesz kawę, dużo o tobie mówi!

03.01.2020 09:59
Kawa z mlekiem
fot. Shutterstock

Wolisz kawę czarną czy może bardziej smakuje ci z mlekiem? Sprawdź, co rodzaj twojej ulubionej kawy może o tobie powiedzieć.

Od wielu, wielu lat prowadzony jest spór o to, czy picie kawy jest zdrowe. Jeżeli jesteś miłośnikiem tego napoju, mamy dla ciebie całkiem dobrą wiadomość. Okazuje się, że czarna kawa ma silne właściwości antyoksydacyjne, więc warto pić ją. Choć w umiarkowanych ilościach (max. 3 kubki dziennie)

A pomyślelibyście, że rodzaj pitej przez was kawy może mówić o waszej osobowości? Sprawdź, co twoja ulubiona kawa mówi na twój temat!

Zobacz także

To, jaką pijesz kawę, dużo o tobie mówi

Wolisz kawę czarną, espresso, a może taką na zimno? Zobacz, co twoja ulubiona kawa o tobie mówi!

1. Kawa czarna

Jeśli kawa czarna jest twoją ulubioną, oznacza to tyle, że jesteś minimalistą. Lubisz konkrety, ale też wiele rzeczy przez to upraszczasz. Znajomi lubią cię za twoją bezpośredniość, ale zdarza ci się także kaprysić.

2. Espresso

Zaczynasz dzień od espresso? Urodzony z ciebie lider! Wiesz, jak osiągnąć obrane cele i dążysz do nich jak najszybciej. Jesteś bardzo ambitny i pracowity, ale zdarza ci się być humorzastym.

3. Latte

Jesteś fanem kawy z dużą ilością mleka? Niestety nie mamy dla ciebie dobrych wiadomości. Niestety masz problem z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji i jesteś mało pewny siebie. Za wszelką cenę też starasz się o to, żeby inni cię lubili.

4. Frappucino

Twoja ulubiona kawa to ta na zimno? Jesteś odważny, nie boisz się wyzwań i przygód. Znajomi uwielbiają przebywać w twoim towarzystwie. A ty w dodatku wyznaczasz trendy.

5. Kawa rozpuszczalna

Zdecydowanie bardziej przepadasz za kawą rozpuszczalną niż parzoną? To świetnie! Jesteś optymistą i roztaczasz wokół siebie radosną aurę. Ludzie cię lubią, bo jesteś wyluzowany i dobrze czują się w twoim towarzystwie.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.