W jaki sposób piszesz z mężczyznami? To wiele mówi o tym, jaka jesteś w miłości

12.01.2021 15:42

Sposób, w jaki flirtujesz z mężczyznami przez internet, wiele zdradza na temat tego, jaka jesteś w uczuciach. Sprawdź, czego możesz się o sobie dowiedzieć.

Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Jak pisać z mężczyzną, aby go zdobyć? Każda kobieta ma inną odpowiedź na to pytanie. Jedne sądzą, że należy być niedostępną, podczas gdy część z nich chce nieustannie wymieniać wiadomości. Jaki jest twój styl? Przekonaj się, co mówi o tobie sposób prowadzenia korespondencji.

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? Wynik tego testu zdradza, czy byłabyś dobrą matką

W jaki sposób piszesz z mężczyznami? To wiele mówi o tym, jaka jesteś w miłości

W dzisiejszych czasach romanse przeniosły się do internetu. Jeśli nie potrafimy flirtować, niewiele uda nam się osiągnąć. Kobiety stosują wiele taktyk, które przynoszą różne efekty. Zobacz, co można o tobie powiedzieć na podstawie twoich wiadomości i SMS-ów. Odpowiedz na dwa pytania i sprawdź, jaka jesteś w miłości.

Kto powinien zacząć rozmowę?

  • Odważnie wychodzisz z inicjatywą: Jesteś pewna siebie i bezpośrednia. Mężczyznom się to podoba, jednak mogą czuć się przez ciebie onieśmieleni. Jeśli trafisz na typ Casanovy, może stwierdzić, że mu się narzucasz. Nie będzie się spodziewał tego, co po tym nastąpi - zagrasz mu na nosie i szybko o nim zapomnisz.
  • Nigdy nie piszesz pierwsza: Twoja niedostępność jest intrygująca i może skłaniać wielbicieli do tego, żeby coraz więcej o tobie fantazjować. Jednak przesadny chłód może sprawić, że niektórzy się zniechęcą. Część mężczyzn uzna, że nie jesteś nimi zainteresowana, a inni zaczną się zastanawiać, czy w przeszłości ktoś złamał ci serce.
  • Uważasz, że obie strony powinny dążyć do tego, by nawiązać rozmowę: Dbając o to, abyście pisali do siebie nawzajem na zmianę, od razu wyznaczasz partnerskie zasady w relacji. Inwestujesz w związek tyle, ile daje ci druga strona. Zadbaj o to, by mężczyzna nie pomyślał, że tylko się przyjaźnicie. Bądź czasem trochę tajemnicza.

Wolisz pisać z mężczyzną przez cały czas czy wybierasz metodę "na przeczekanie"?

  • Odpisujesz mężczyźnie po kilku godzinach: Nie chcesz sprawiać wrażenia, że czekałaś na odpowiedź. Wolisz, by twój ukochany myślał, że masz mnóstwo innych spraw. Nie zrezygnowałaś ze swoich dotychczasowych pasji, chociaż jesteś zauroczona? To doskonale! Jeśli jednak w rzeczywistości nic nie robisz i cały czas go sobie wyobrażasz, szybko się z tym zdradzisz - kiedy zaczniecie się spotykać, łatwo się zorientuje, że nie masz żadnych zainteresowań poza nim.
  • Zawsze szybko odpowiadasz: Jesteś przeciwna prowadzeniu emocjonalnych gierek i wolisz być sobą. Podświadomie chcesz pokazać mężczyźnie, że czujesz się uzależniona od tego, w jaki sposób spędza czas i czy ma ochotę z tobą rozmawiać. Zdarza ci się obsesyjnie sprawdzać jego profile społecznościowe w poszukiwaniu sygnałów świadczących o tym, że w jego życiu są inne kobiety. W związku czułabyś się bardzo niepewnie.

Zobacz także: Co mówi o tobie charakter pisma? Ta jedna cecha świadczy o inteligencji

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?