Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jednego z mężczyzn. Twój wybór zdradzi, czego szukasz w miłości

08.12.2020 11:46
Uśmiechnięta kobieta
fot. Shutterstock

Czego szukasz w miłości? Czasem trudno odpowiedzieć sobie na to pytanie. Warto się nad tym zastanowić, zanim dokonamy wyboru i zdecydujemy się na związek z drugą osobą. Ten psychotest pomoże ci dowiedzieć się, co jest dla ciebie najważniejsze!

Jak odkryć, kto do nas pasuje i dowiedzieć się, z kim zbudować związek? Niejedna kobieta zadawała sobie w życiu to pytanie. Są nawet takie, które rezygnują z randkowania z obawy przed rozczarowaniem. Skąd mamy wiedzieć, czy jesteśmy z kimś dobrze dobrane, skoro same nie wiemy, czego nam potrzeba? Ten test pomoże ci to odkryć! Opiekun, wieczny chłopiec, kumpel czy intelektualista? Sprawdź, kogo tak naprawdę szukasz!

Zobacz także: Jaki kolor bielizny wybierasz najczęściej? To zdradza, jaka jesteś w łóżku

Psychotest: czego szukasz w miłości?

Spójrz na obrazek. Znajdują się na nim czterej mężczyźni. Z którym chciałabyś się umówić? Wskaż jednego z nich.

Nie zastanawiaj się długo, kieruj się instynktem. Twój wybór zdradzi, jakiego partnera potrzebujesz!

Psychotest
fot. damskiyclub.ru

1. Opiekun

Chciałabyś spotkać mądrego i odpowiedzialnego mężczyznę, który dałby ci oparcie w codziennym życiu. Powinien być od ciebie starszy i spełniony zawodowo. Marzy ci się, by partner pokierował cię w karierze i pomógł ci spełnić marzenia. Czasem czujesz się zagubiona, więc pragniesz spotkać kogoś, kto ma silną osobowość.

2. Wieczny chłopiec

Lubisz rządzić w związku. Masz słabość do niedojrzałych mężczyzn, którzy boją się miłosnych zobowiązań. Z nimi możesz czuć się jednocześnie jak nastolatka i... im matkować! Świetnie się z nimi bawisz, ale także możesz być ich opiekunką. Nie jesteś gotowa na to, by się ustatkować. To właśnie wieczni chłopcy spełniają wszystkie twoje potrzeby.

3. Kumpel

Potrzebny ci pewny siebie mężczyzna, który poradzi sobie z twoim charakterem. Potrafisz czasem pokazać pazurki! Chcesz spotkać kogoś takiego, kto będzie wiedział, jak dotrzymać ci kroku, kiedy wyruszysz na podbój świata. Nie potrzebujesz mieć przy swoim boku tchórza. Mężczyzna, z którym się zwiążesz, musi być odważny! 

4. Intelektualista

W relacji z mężczyzną zwracasz uwagę przede wszystkim na porozumienie intelektualne. Pragniesz partnera, który będzie mądry i oczytany. Zwracasz uwagę na wygląd, jednak o wiele istotniejsze jest dla ciebie to, czy będziesz mogła spędzać z ukochanym wieczory na długich i pasjonujących rozmowach.

Zobacz także: Spójrz na obrazek i wybierz jednego kota. To zdradzi, czego najbardziej brakuje w twoim życiu