Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi pragnienia, do których boisz się przyznać

10.12.2020 11:35
Uśmiechnięta kobieta
fot. Shutterstock

Ten prosty test obrazkowy pomoże ci odkryć prawdę na twój temat. Wystarczy, że poświęcisz na niego krótką chwilę. Dowiedz się, czego naprawdę pragniesz!

Psychotesty pomagają nam lepiej zrozumieć siebie. Dzięki nim możemy sprawdzić, jakie są nasze odczucia i potrzeby. Na czym teraz najbardziej ci zależy, chociaż nie chcesz się do tego przyznać? Sprawdź!

Czasem tłumimy w sobie emocje, bo nie chcemy, by inni mieli szansę odkryć, czego naprawdę pragniemy. Z tego powodu sami zaczynamy czuć się zagubieni. Testy psychologiczne dają wskazówki, które pozwalają nam odkryć prawdę na swój temat. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć!

Zobacz także: Spójrz na obrazek i wybierz jedną z bram. To zdradzi, co czeka cię w miłości w najbliższym czasie

Psychotest: jakie są twoje ukryte pragnienia?

Aby się o tym przekonać, spójrz na obrazek zamieszczony poniżej. Nie zastanawiaj się długo. Kieruj się swoją intuicją! Co widzisz na obrazku jako pierwsze? To zdradza twoje ukryte pragnienia. Przeczytaj opis!

Psychotest
fot. dimajadid.net

1. Drzewa

Czujesz się bardzo zmęczony/a i marzysz o tym, by choć na chwilę wycofać się ze wszystkiego, do czego się zobowiązałeś/aś. Boisz się, że niedługo się wypalisz - zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Z obawy przed tym, że możesz kogoś rozczarować, nie przyznajesz się do tego. Znajdź parę chwil tylko dla siebie! Odpocznij trochę. Robisz dla innych bardzo wiele i zasługujesz, by tym razem zadbać o własną przyjemność. 

2. Oczy

Jest ktoś, z kim potrzebujesz szczerze porozmawiać, jednak brakuje ci śmiałości. Od dawna czujesz, że między wami jest zbyt wiele niedopowiedzeń i przestaliście się rozumieć. Chcesz, żeby ta osoba wreszcie cię zauważyła i wysłuchała, jakie masz przemyślenia. Powstrzymuje cię tylko strach przed tym, że zignoruje twoje odczucia. Czas zaryzykować! Przekonaj się, czy ta znajomość jest warta tylu emocji. 

3. Kot

Masz dosyć życia w cieniu i pragniesz znaleźć się w centrum uwagi. Nie masz już ochoty zachwycać się tym, czego dokonali inni. Powoli obmyślasz plan, który pomoże ci odnieść sukces i nareszcie pokazać, na co cię stać. Chcesz, żeby wszyscy cię podziwiali! Oby tylko nie zabrakło ci motywacji do pracy, kiedy usłyszysz pierwsze pochwały.

Zobacz także: Kawa, herbata czy gorąca czekolada? Gorący napój, który wybierzesz, wiele mówi o twojej osobowości