Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol. To zdradzi, co jest ci potrzebne do szczęścia w życiu!

06.11.2020 11:02
trzy mandale
fot. namastest.net

Ten prosty test pozwoli ci odkryć prawdę na swój temat. Wybierz jedną z mandali i dowiedz się, czego teraz potrzebujesz!

Często w życiu miewamy wrażenie, że nie znamy odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jaki/jaka jestem? Czego tak naprawdę chcę? W natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na głęboką refleksję. Z pomocą przychodzą nam testy psychologiczne - pozwalają bardzo szybko połączyć się ze swoją intuicją i lepiej poznać siebie.

Zobacz także: Czym jest biorytm człowieka?

Psychotest: wybierz mandalę i odkryj swoją drogę do szczęścia 

Na obrazku znajdują się trzy symbole. Mandale, bo tak się nazywają, wywodzą się z kultury Wschodu i są artystyczną formą przedstawienia stanu ludzkiej duszy. Ich tworzenie i niszczenie jest formą medytacji, która pomaga uwolnić się od przeszłości i stworzyć piękną wizję na przyszłość. Spójrz na obrazek i wybierz jedną z nich. Zrób to instynktownie, bez zastanowienia. Mandala, którą wybierzesz, zdradzi, co zapewni ci szczęście w najbliższym czasie.

1. Praca z energią

Twoje ciało podpowiada, że to najlepszy czas na pracę z energią. Pomoże ci masaż (możesz go wykonać sam/a!), akupunktura, joga albo taniec. Zwróć uwagę na to, jak się odżywiasz. Potrzebujesz oczyszczenia, bo w przeciwnym wypadku twój organizm się zbuntuje. Dla zrównoważenia czakr wykonuj ćwiczenie medytacyjne: skupiaj się na swoim oddechu, wyobrażając sobie jakiś kolor. Twoja dusza sama będzie wiedziała, który wybrać!

Zobacz także: Czakry - czym są, kolory, znaczenie i wpływ na nasze życie!

2. Odetnij łańcuch

W twoim życiu jest obecne toksyczne dla ciebie połączenie energetyczne, które blokuje dostęp do szczęścia. Dopóki nie zerwiesz tej więzi, będzie nabierała mocy i okradała cię z radości. Jeśli czujesz ciężar w klatce piersiowej i twój oddech jest płytki, czakra twojego serca jest zanieczyszczona. Jak najszybciej uwolnij się od tego, co cię zatruwa. Poproś o pomoc swoich przewodników duchowych.

3. Zapal światło!

Wyjdź na słońce, wyjdź do ludzi. Omijaj rzeczy, które mogą przywołać czarne myśli i wprowadzić cię w depresyjny nastrój. Unikaj ciemnych pomieszczeń. Wywrze to doskonały wpływ na twój układ nerwowy. Już po kilku dniach zauważysz, że mniej się stresujesz. Dobrym pomysłem będzie suplementacja witaminy D i magnezu.

Którym zwierzakiem jesteś?
Rozwiąż quiz

Którym zwierzęciem jesteś?

Którym zwierzakiem jesteś?

Który z tych kolorów lubisz najbardziej?