Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co zauważysz na nim jako pierwsze, zdradzi, czego boisz się najbardziej

07.01.2021 14:11
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Starasz się myśleć pozytywnie, jednak ciągle brakuje ci pewności siebie? Ten prosty test obrazkowy pomoże ci zrozumieć, co wywołuje twój stres i jak sobie z tym poradzić.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku kalendarzowego wielu ludzi ma nadzieję, że uda im się zapomnieć o bolesnych chwilach z przeszłości i obawach o to, co zdarzy się w kolejnych miesiącach. Jednak po upływie kilku dni od nocy sylwestrowej często porzucamy nie tylko noworoczne postanowienia, ale i cały optymizm.

Horoskopy na 2021 rok mogą pomóc ci odzyskać poczucie bezpieczeństwa. Jednak jeśli ciągle czujesz w sobie napięcie i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić, spróbuj rozwiązać ten psychotest. 

Zobacz także: Horoskop numerologiczny 2021. Poznaj wibrację swojego roku osobistego

Psychotest: czego najbardziej się boisz? 

Spójrz na obrazek. Co dostrzegasz na nim jako pierwsze? To zdradza, czego podświadomie się obawiasz. Przeczytaj opis i poradę dla siebie. 

Psychotest
fot. brainum.ru

Człowiek na skale

Jeśli w pierwszej kolejności zauważyłeś siedzącego na skale człowieka, najbardziej boisz się samotności. Przeraża cię myśl o tym, że nawet najbliżsi cię nie rozumieją. Masz ochotę uciec od wszystkich i schować się przed światem. Twoja potrzeba wyraża rozgoryczenie. Zastanów się, co by było, gdybyś spędził parę dni w odosobnieniu tylko po to, żeby nabrać sił. Gdy odpoczniesz, z większą łatwością wyjaśnisz innym ważne dla ciebie kwestie. 

Morze

Boisz się zakochać, choć bardzo za tym tęsknisz. Od dawna nosisz w sobie mnóstwo czułości, ale nie masz komu jej podarować. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy żyjesz w związku, trudno ci się otworzyć na bliskość. Wynika to z tego, że nosisz w sobie lęk przed odrzuceniem i brakiem akceptacji. Sądzisz, że jeśli wyznasz prawdę o sobie, druga osoba cię zostawi. Przestań słuchać swojego wewnętrznego krytyka i wsłuchaj się wreszcie w to, co mówi najbliższa ci osoba! 

Ptaki albo księżyc

Od dawna bujasz w obłokach i uciekasz od rzeczywistości. Boisz się dowiedzieć, jak naprawdę wygląda sytuacja, o której myślisz cały czas. Żyjesz fantazjami i nieustannie odkładasz na później moment rozczarowania. Dotyczy to szczególnie miłosnych westchnień. Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że obiekt twojego pożądania ma w tej chwili o wiele ważniejsze sprawy i zamiast tego nadal marzysz o wspólnej przyszłości. Porzuć to wreszcie i stań mocno na ziemi. Zakończ tę historię. Przyniesie ci tylko cierpienie. 

Żaglówka

Nie umiesz się do tego przyznać, ale nie czujesz się szczęśliwy w miejscu, w którym żyjesz. Marzysz o podróży albo nawet o tym, by na stałe wyprowadzić się ze swojego miasta czy kraju. Brakuje ci wolności, chcesz złapać wiatr w żagle. Codzienne obowiązki coraz bardziej cię przytłaczają. Zastanów się nad tym, jak znaleźć równowagę pomiędzy tymi potrzebami i pracą. Wyjdź na świeże powietrze. Od razu poczujesz się lepiej.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?