Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co zauważysz na nim jako pierwsze, zdradzi, co czeka cię w miłości

29.01.2021 12:41

Walentynki coraz bliżej, a ty nadal nie wiesz, czy będziesz mogła liczyć na czyjeś wyznanie? Ten test pomoże ci dowiedzieć się, co wydarzy się w twoim życiu miłosnym w najbliższym czasie.

Kobieta
fot. Shutterstock

Psychologowie twierdzą, że każdy z nas potrafi w jakimś stopniu przewidywać przyszłość. W naturalny sposób wyczuwamy, co nas spotka i odczuwamy związane z tym emocje. Chcesz wiedzieć, co czeka cię w miłości? Rozwiąż ten psychotest i poznaj swoje przeczucia.

Zobacz także: Mleczna, gorzka czy biała? Twój ulubiony smak czekolady wiele o tobie mówi

Spójrz na obrazek. To, co zauważysz na nim jako pierwsze, zdradzi, co czeka cię w miłości 

Na poniższym obrazku widnieją cztery symbole. Który z nich najbardziej przykuwa twoją uwagę? Wybierz jeden i przeczytaj opis. 

namastest.net

1. Kobieta (liście) 

Doskonale się czujesz sama ze sobą. Nie potrzebujesz w swoim życiu mężczyzny. W tej chwili skupiasz się przede wszystkim na własnych potrzebach. To pozwala ci uleczyć rany z przeszłości i wzmocnić swoją psychikę. Kiedy poczujesz się lepiej, znowu zaczniesz chodzić na randki. Jest ktoś, kto zamierza poczekać, aż będziesz na to gotowa... 

2. Ważka

Czeka cię rozstanie, a jeśli masz je już za sobą, przez kilka następnych tygodni będziesz musiała poradzić sobie z trudnymi emocjami, które są z nim związane. Ta historia musi się zakończyć, by powstało miejsce dla kogoś nowego. W przyszłości zakochasz się w kimś, kto bardziej do ciebie pasuje.

3. Motyl

Jesteś kochana przez wspaniałego mężczyznę. Możesz jeszcze o tym nie wiedzieć, ale niedługo ci to wyzna. Poczujesz się przez niego akceptowana i doceniona. Codziennie będziesz się budzić z uśmiechem na twarzy, myśląc o tym, jak bardzo cię uszczęśliwia. Niedługo możecie zacząć myśleć o ślubie.

4. Kwiat

Powoli dojrzewasz do tego, by znów się w kimś zakochać. Przez długi czas byłaś sama albo czułaś się niepewnie, kiedy wyrażałaś swoje uczucia w związku. Teraz zaczynasz mieć nadzieję na to, że wszystko dobrze się ułoży. Twój optymizm przyciągnie do ciebie odpowiednią osobę.

Zobacz także: Co mówi o tobie charakter pisma? Ta jedna cecha świadczy o inteligencji

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?