Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, jaka jesteś w miłości

27.01.2021 12:59
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Ten prosty test psychologiczny pozwoli ci dowiedzieć się czegoś nowego o swoim charakterze. Wystarczy, że poświęcisz kilka chwil.

Nasz stosunek do bliskich relacji z płcią przeciwną nieustannie się zmienia. Z biegiem czasu odkrywamy, czego pragniemy i co nam zupełnie nie odpowiada. Czasem jednak trudno nazwać to słowami i określić, jakie są nasze potrzeby. Z pomocą przychodzą testy psychologiczne, dzięki którym możemy lepiej poznać siebie.

Zobacz także: Z którym z tych mężczyzn umówiłabyś się na randkę? Twój wybór zdradzi, czy masz szansę na szczęśliwy związek

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, jaka jesteś w miłości

Co zwraca twoją uwagę na poniższym obrazku? Wybierz jeden symbol i przeczytaj jego opis. Zdradzi ci, co powinnaś teraz wiedzieć o swoim życiu uczuciowym.

Psychotest
fot. namastest.net

1. Drzewo z zielonymi liśćmi

Twoja obecna sytuacja pozornie napawa cię optymizmem, jednak w rzeczywistości jesteś zmartwiona, że relacja z bliskim ci mężczyzną może się niedługo zakończyć. Powodem tego niepokoju jest brak szczerości między wami. Jeśli chcesz sprawdzić, czy wasza znajomość ma przyszłość, zapytaj partnera o to, czego teraz pragnie. Dzięki temu będziesz mogła się przekonać, czy patrzycie w tym samym kierunku.

2. Drzewo z brązowymi liśćmi

Jesteś przepełniona żalem, który wywołały bolesne doświadczenia z przeszłości. Brakuje ci nadziei na to, że jeszcze kiedyś szczęśliwie się zakochasz. Straciłaś wiarę w siebie albo odczuwasz obawy związane z rozpoczęciem nowej relacji. Postaraj się jednak nie wmawiać sobie, że wszyscy mężczyźni są tacy sami i porzuć negatywne przekonania na swój temat. Drzewa zrzucają liście, by na wiosnę zacząć nowy cykl swojego życia. Może ty także spróbuj to zrobić?

3. Korzenie - splecione dłonie

Doskonale wiesz, czego chcesz. Twoje podejście do miłości jest bardzo dojrzałe. Oczekujesz partnerskiej relacji, opartej na równości i wzajemnym szacunku. Wymagasz od mężczyzny, by traktował cię jak najlepiej. W przeciwnym wypadku nie zamierzasz angażować się w związek. Znasz swoją wartość, dzięki czemu potrafisz cierpliwie zaczekać na odpowiednią dla ciebie osobę. Jeśli w ostatnim czasie zwróciłaś na kogoś uwagę, zacznij tę znajomość od przyjaźni.

Zobacz także: To, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, co przeszkadza ci w znalezieniu miłości

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?