Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, co przeszkadza ci w znalezieniu miłości

01.02.2021 10:42
Piękna kobieta
fot. Shutterstock

Szukasz miłości i nadal nie udało ci się spotkać kogoś, z kim mogłabyś stworzyć szczęśliwy związek? Rozwiąż ten prosty test obrazkowy i dowiedz się, dlaczego.

Nie jest łatwo znaleźć partnera, który by do nas pasował. Często czujemy się zagubione i nie wiemy, z kim chciałybyśmy iść przez życie. Z tego powodu możemy związać się z nieodpowiednim dla siebie mężczyzną albo przez lata pozostawać w związku, w którym nie będziemy szczęśliwe.

Zastanawiasz się, dlaczego jeszcze nie udało ci się znaleźć miłości? Rozwiąż nasz psychotest, a otrzymasz odpowiedź.

Zobacz także: Słodki, słony, a może gorzki? Twój ulubiony smak potraw zdradza, jaką masz osobowość

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, co przeszkadza ci w znalezieniu miłości

Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol. Co najbardziej przyciąga twoją uwagę? To zdradzi, dlaczego jeszcze nie jesteś w szczęśliwym związku.

Psychotest
fot. namastest.net

Morze

Na samą myśl o nawiązaniu bliskiej relacji z mężczyzną odczuwasz strach. Nie zaznałaś jeszcze szczęścia w miłości i masz za sobą same rozczarowania. Obawiasz się, że kolejne próby stworzenia związku przyniosą jeszcze więcej smutku i cierpienia. Rozejrzyj się wokół siebie. Z całą pewnością znasz kilka dobrze dobranych par. Zapytaj je, dlaczego warto było podjąć ryzyko i umówić się na spotkanie z kimś, kto ci się podoba.

Światła

Nie wiesz, czego chcesz. Podoba ci się wielu mężczyzn i wciąż rozglądasz się wokół siebie, bo nie chcesz przegapić nikogo, kto mógłby cię czymś zafascynować. Chciałabyś wzbudzać zainteresowanie u każdego, bywać na wielu randkach i od rana do wieczora wymieniać wiadomości z kilkoma wielbicielami. Nie poznałaś jeszcze odpowiedzi na pytanie, czego tak naprawdę szukasz. Zastanów się nad tym, jakie relacje już cię nie interesują. W ten sposób zrobisz wokół siebie więcej miejsca.

Człowiek na łodzi

Wybrałaś ten symbol, bo widzisz w nim swojego byłego ukochanego. Odszedł od ciebie, a ty nadal się z tym nie pogodziłaś. W głębi duszy bardzo za nim tęsknisz i wciąż wspominasz to, co było między wami. Czy jednak są jakiekolwiek szanse na to, żebyście do siebie wrócili? Jeśli nie, czas już pożegnać przeszłość i śmiało ruszyć naprzód. W przeciwnym wypadku jeszcze długo będziesz czuła się samotna. Poznasz kogoś nowego, kiedy tylko postanowisz zapomnieć o swojej dawnej miłości.

Zobacz także: Mleczna, gorzka czy biała? Twój ulubiony smak czekolady wiele o tobie mówi

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?