Zamknij

Spójrz na obrazek. Pierwsze, co na nim zobaczysz, zdradzi twoją największą słabość

Magdalena Pawłowska
26.11.2020 12:18
Kobieta w lesie
fot. Shutterstock

Ten test psychologiczny został zaprojektowany po to, aby każdy, go postanowi go rozwiązać, mógł się dowiedzieć, co powstrzymuje go przed osiągnięciem szczęścia w życiu. Przekonaj się, co pozbawia cię życiowej energii!

Psychotesty są ciekawym sposobem na zapewnienie sobie rozrywki w wolnym czasie. Jednak niektóre z nich mogą nam też bardzo pomóc! Dzięki nim możemy łatwo i szybko odkryć, jacy jesteśmy naprawdę. Sprawdź, czego możesz się dowiedzieć z tego testu!

Zobacz także: Co jest większe? Koniecznie sprawdź swoją intuicję i wiedzę ogólną. Co 3 osoba zdobywa komplet punktów!

Psychotest: co jest twoją największą słabością?

Spójrz na obrazek. Co dostrzegasz jako pierwsze? To, co najbardziej przyciąga twoją uwagę, zdradzi twoją największą słabość.

Psychotest
fot. namastest.net

1. Twarz

Twoją największą słabością jest próżność. Często myślisz o tym, jak oceniają cię inni ludzie i zależy ci na tym, żeby im zaimponować. Zdarza się, że robisz coś wbrew sobie, byle tylko wzbudzić czyjeś zainteresowanie. Nie wiesz już, w co naprawdę wierzysz i co jest dla ciebie najważniejsze. Masz obawy, że nikt nie zechce cię zaakceptować takim, jaki/jaka jesteś. To błąd! Twoi przyjaciele najbardziej lubią cię właśnie wtedy, kiedy jesteś sobą.

2. Las

Od dłuższego czasu masz wrażenie, że wszystko cię omija. Ilekroć się w coś zaangażujesz, wydaje ci się, że to, z czego zrezygnowałeś/aś, jest o wiele lepsze. Żyjesz w poczuciu, że wszyscy wokół przeżywają wspaniałe chwile, a tobie ciągle czegoś brakuje. Najbliższe ci osoby od dawna nie usłyszały słowa "dziękuję". Czasami trudno jest nam docenić to, co mamy. Jeśli jednak zaczniesz częściej myśleć o tym, za co jesteś wdzięczny/a, znów zaczniesz odczuwać radość.

3. Dłoń

Wiele od siebie dajesz, nic nie otrzymując w zamian. W twoim otoczeniu znajduje się osoba, która nieustannie od ciebie wymaga, nic od siebie nie dając. Robisz wszystko, żeby ją zadowolić, lecz dla niej to ciągle za mało. Czas postawić granice. Zasługujesz na więcej! Zacznij częściej myśleć o sobie i odpowiedz sobie na pytanie, czego najbardziej potrzebujesz. Znaj swoją wartość i nie pozwalaj się wykorzystywać.

4. Włosy

Masz tendencję do tego, żeby wycofywać się z trudnych sytuacji. Boisz się otwarcie mówić o tym, co naprawdę myślisz. Twoja nieśmiałość sprawia, że rzadko udaje ci się zdobyć to, czego pragniesz. Wolisz trzymać się z boku i przyjmować życie takim, jakie jest. Jednak w głębi serca żałujesz, że brakuje ci odwagi przyznać, na czym ci zależy. Niedługo w twoim życiu pojawi się okazja, żeby się przełamać. Podejmiesz ryzyko?

Zobacz także: Średnia w tym quizie to tylko 6 punktów... Może uda ci się zdobyć więcej

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?