Zamknij

Spójrz na obrazek. Kwiat, który wybierzesz, zdradzi ukrytą cechę twojej osobowości

25.11.2020 11:09
Kobieta z lawendą
fot. Shutterstock

Róża, gerbera, a może fiołek? Twój ulubiony kwiat świadczy o tym, jaki/jaka jesteś. Co mówi o twoim charakterze? Przekonaj się!

Psychotesty to nie tylko wspaniała zabawa, lecz także okazja, by lepiej poznać siebie. Myślisz, że wszystko już o sobie wiesz? Jak każdy z nas, masz jakieś ukryte cechy, z których być może nawet sam/a nie zdajesz sobie sprawy. Jak się okazuje, wiele na ten temat może zdradzić to, jakie kwiaty preferujesz. Sprawdź, co mówi o tobie twój ulubiony kwiat!

Zobacz także: Kawa, herbata czy gorąca czekolada? Gorący napój, który wybierzesz, wiele mówi o twojej osobowości

Psychotest: co mówi o tobie twój ulubiony kwiat?

Aby dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, spójrz na obrazek i wybierz kwiat, który podoba ci się najbardziej. Zrób to bez zastanowienia, kierując się pierwszym odruchem. Następnie przeczytaj opis i dowiedz się, jaka jest ukryta właściwość twojego charakteru.

Psychotest
fot. namastest.net

1. Róża

Twoją ukrytą cechą jest wrażliwość. Z natury jesteś bardzo dumny/a i nie lubisz pokazywać po sobie emocji. Nie chcesz, by inni ludzie wiedzieli, jak łatwo się do nich przywiązujesz i jak bardzo ci na nich zależy. Twoim największym marzeniem jest to, aby ktoś się tobą zaopiekował. Nie umiesz się do tego przyznać i cały czas udajesz, że ze wszystkim radzisz sobie sam/a. Spróbuj bardziej zaufać partnerowi, przyjaciołom lub komuś z rodziny.

2. Fiołek

Rozumiesz innych ludzi o wiele lepiej, niż im się wydaje. Dzięki swojej spostrzegawczości potrafisz zauważyć, co tak naprawdę czują i jakie są ich potrzeby. Skrycie obserwujesz swoich najbliższych i wyciągasz wnioski, ale nie dzielisz się z nikim swoimi odkryciami. Masz analityczny umysł i uwielbiasz badać rzeczywistość. Twoim największym atutem jest silnie rozwinięta intuicja. Potrafisz rozgryźć każdego!

3. Gerbera

Twoi znajomi nie potrafią zrozumieć, skąd w tobie tyle optymizmu. W każdej sytuacji potrafisz zobaczyć coś pozytywnego. Codziennie odczuwasz wdzięczność za to, co cię spotkało, nawet jeśli nic wielkiego się nie wydarzyło. Czasami ukrywasz przed innymi swój dobry nastrój. Musisz chronić się przed osobami, które psują wszystkim humor swoim narzekaniem! Twoją wielką tajemnicą jest to, że zawsze wiesz, jak czerpać radość z życia.

Zobacz także: Jesteś miłośnikiem psów? Koniecznie sprawdź swoją wiedzę

Rozwiąż quiz

Czy uda ci się rozpoznać gatunek drzewa po jednym zdjęciu?

drzewo
fot. shutterstock

Jakie to drzewo?