Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jednego kota. To zdradzi, czego najbardziej brakuje w twoim życiu

30.11.2020 11:48
Uśmiechnięta dziewczyna
fot. Shutterstock

O co warto zadbać w niedalekiej przyszłości? Rozwiąż ten prosty test psychologiczny i dowiedz się, czego najbardziej ci brakuje!

Nikt z nas nie prowadzi idealnego życia, ale ważne jest, byśmy zachowywali w nim równowagę. Czasami zapominamy o tym, co jest nam potrzebne, bo zbyt wiele czasu poświęcamy innym sprawom. Ten test pokaże ci, za czym najbardziej tęsknisz. Sprawdź! 

Zobacz także:  Co wiesz o kotach? Quiz dla prawdziwych kociarzy!

Psychotest: czego najbardziej brakuje w twoim życiu? 

Który z obrazków zwraca twoją uwagę? Nie zastanawiaj się zbyt długo i wybierz od razu. Następnie przeczytaj opis i sprawdź, czego ostatnio brakuje w twojej codzienności. 

Psychotest
fot. namastest.net

1. Trochę luzu! 

Tak wiele czasu poświęcasz ostatnio swoim obowiązkom, że zupełnie zapominasz o prowadzeniu życia towarzyskiego. Odłóż na bok pracę, zapomnij o zmartwieniach i daj sobie trochę wytchnienia od tej codziennej bieganiny. Czas na rozrywkę! Spędź dzisiejszy wieczór na przyjemnościach. Może masz ochotę odezwać się do dawno niewidzianych znajomych? 

2. Czas się pogodzić 

Jest ktoś, komu do tej pory nie wybaczyłeś/aś doznanej krzywdy. Z tego powodu czujesz w sercu żal i smutek. A może to ty potrzebujesz kogoś przeprosić? Brakuje ci tej osoby i ciężko ci z tym, że już nie macie ze sobą kontaktu. Może warto spróbować jeszcze raz? Nawet jeśli się nie uda, wreszcie zamkniesz ten rozdział w twoim życiu i wyjaśnisz nieporozumienia. 

3. Ciekawość świata 

Od dawna nie byłeś/aś w podróży ani nie dowiedziałeś/aś się niczego, co mogłoby cię zaciekawić. Brakuje ci pasji, nowych zainteresowań i pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Jaki jest na to sposób? Zacznij przeglądać Internet w poszukiwaniu inspiracji. Zastanów się, co tak naprawdę masz teraz ochotę robić. Zerwij z nudą! 

4. Sukcesy w pracy

Chcesz poczuć się doceniony/a i podziwiany/a. Od miesięcy marzysz o tym, żeby ktoś cię wreszcie zauważył. Starasz się dopasowywać do swojego otoczenia i spełniasz cudze oczekiwania... Jednak to ciągle za mało! Oto wskazówka: zamiast myśleć o tym, jak naśladować innych, bądź sobą. Przypomnij sobie, co jest w tobie wyjątkowe i zacznij podkreślać swoje atuty.

Zobacz także: Związek, przyjaźń czy rozstanie? Wybierz swoje drzewko szczęścia i dowiedz się, co cię czeka

Pies w okularach przeciwsłonecznych
Rozwiąż quiz

Zabawny QUIZ o zwierzętach. Tylko dla ludzi z poczuciem humoru!

Pies w okularach przeciwsłonecznych

Żona żubra to: