Zamknij

Związek, przyjaźń czy rozstanie? Wybierz swoje drzewko szczęścia i dowiedz się, co cię czeka

27.11.2020 11:40

Rozwiąż ten prosty test psychologiczny i poznaj swoją wróżbę na najbliższe kilka tygodni. Sprawdź, co się wydarzy w twoim życiu uczuciowym!

Kobieta w parku
fot. Shutterstock

Wróżby miłosne pozwalają nam przygotować się na to, co spotka nas w przyszłości. Zastanawiasz się, jaki będzie dla ciebie przyszły miesiąc? Teraz możesz się przekonać! 

Zobacz także: Spójrz na obrazek i wybierz jedną z bram. To zdradzi, co czeka cię w miłości w najbliższym czasie

Psychotest: drzewko szczęścia. Sprawdź, co cię czeka w miłości

Aby dowiedzieć się, co się niedługo wydarzy, zdaj się na swoją intuicję. Spójrz na obrazek i wybierz jedno drzewko szczęścia. Zrób to instynktownie, bez zastanowienia. Przeczytaj opis i dowiedz się, na co się przygotować! 

namastest.net

1. Początek lub odrodzenie miłości

W twoim życiu uczuciowym szykują się teraz wspaniałe chwile. Osoba, którą darzysz uczuciem, odwzajemni je i będzie chciała ci to wyznać. Jeśli jesteś związku, już niedługo poczujesz się tak, jakbyście zakochali się w sobie na nowo. Miłość między wami rozkwitnie. 

2. Cudowna przyjaźń

Niedługo pojawi się przy tobie ktoś, komu można zaufać. Postanowicie lepiej się poznać i szybko uznacie, że bardzo wiele was łączy. Nareszcie będziesz mieć kogoś, kto polubi twoje zalety i zaakceptuje wady. Zadbajcie o tę znajomość, a przetrwa do późnej starości. Dobrze mieć przy sobie kogoś, kto zawsze poprawia nam humor! 

3. Smutny koniec

Ważna relacja w twoim życiu właśnie dobiega końca i trzeba się z tym pogodzić. Ktoś postanowi zerwać z tobą kontakt albo to ty uznasz, że jego obecność ci już nie służy. Niektórzy z was nagle poczują, że trzeba postawić komuś wyraźne granice i na jakiś czas się wycofać. Nie trać nadziei, bo to wszystko dzieje się dla twojego dobra.

Zobacz także: 3 typy kobiecych sylwetek, które podobają się facetom. Nie mogą się im oprzeć

loader
loader
Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która suknia ślubna do ciebie pasuje

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]

Twój ulubiony kolor pomadki do ust to: