Zamknij

Z którym z tych mężczyzn umówiłabyś się na randkę? Twój wybór zdradza, czy masz szansę na miłość

22.02.2021 12:16

Ten prosty test obrazkowy pomoże ci odkryć, czy uda ci się teraz zdobyć wymarzonego faceta. Wystarczy, że poświęcisz kilka sekund.

Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Chciałabyś poznać kogoś, z kim stworzyłabyś szczęśliwą relację albo znaleźć sposób na to, by zbliżyć się do swojego wymarzonego mężczyzny? Aby przekonać się, czy uda ci się osiągnąć cel, rozwiąż ten psychotest.

Zobacz także: Słodki, słony, a może gorzki? Twój ulubiony smak potraw zdradza, jaką masz osobowość

Psychotest: mężczyzna, którego wybierzesz, zdradzi, czy masz szansę na miłość

Spójrz na obrazek. Który z przedstawionych na nim mężczyzn najbardziej przypomina twój typ faceta? Przeczytaj opis i sprawdź, czy masz szansę na znalezienie miłości.

Shutterstock

1. Blondyn z krótkimi włosami

Wybrałaś typ mężczyzny, którego trzeba zdobywać. On sam nigdy nie stara się o kobiety. To flirciarz i gracz. Z jego powodu szybko wpadłabyś w kompleksy. Wmówiłabyś sobie, że dzięki tobie się zmieni, a potem oddała mu wszystko i po krótkim czasie została z niczym. Pociągają cię niedostępni emocjonalnie faceci.

2. Blondyn z długimi włosami

To mężczyzna godny zaufania, lojalny i dobrze wychowany. Z nim miałabyś szansę na stworzenie długotrwałej relacji, opartej na wzajemnym szacunku. Znasz swoją wartość i wiesz, że zasługujesz na to, by jak najlepiej cię traktować. Nie tracisz czasu na łamaczy serc. Niedługo spotkasz kogoś, kto cię uszczęśliwi.

3. Brunet

Twój wybór świadczy o tym, że dajesz się zwieść pozorom. Wierzysz we wszystko, co mężczyzna mówi o sobie na początku znajomości. Szybko uświadamiasz mu, że może cię wykorzystać i nie ponieść za to żadnych konsekwencji. Staraj się zachowywać większą ostrożność. Nie bądź naiwna. Poznaj kogoś dobrze, zanim mu zaufasz.

Zobacz także: Co jesz na śniadanie? Posiłek, od którego zaczynasz dzień, zdradza wiele cech twojego charakteru

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?