Zamknij

Z którym z tych mężczyzn umówiłabyś się na randkę? Twój wybór zdradzi, czy masz szansę na szczęśliwy związek

21.01.2021 14:03
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Ten prosty test obrazkowy pomoże ci odkryć, czy uda ci się teraz zdobyć wymarzonego faceta. Wystarczy, że poświęcisz kilka sekund.

Masz nadzieję, że 2021 rok będzie dla ciebie rokiem miłości? Chciałabyś poznać kogoś, z kim nareszcie stworzyłabyś szczęśliwą relację albo znaleźć sposób na to, by zbliżyć się do ukochanego mężczyzny? Aby przekonać się, czy masz na to szansę, rozwiąż ten psychotest.

Zobacz także: Słodki, słony, a może gorzki? Twój ulubiony smak potraw zdradza, jaką masz osobowość

Mężczyzna, którego wybierzesz, zdradzi, czy masz szansę na szczęśliwy związek

Spójrz na obrazek. Który z przedstawionych na nim mężczyzn najbardziej przypomina twój typ faceta? Przeczytaj opis i sprawdź, czy znajdziesz miłość.

namastest.net

Mężczyzna w garniturze

Marzysz o poważnym, eleganckim facecie. Aby związać się z kimś takim, musisz być bardzo pewna siebie. Popracuj nad poczuciem własnej wartości, a na pewno go zdobędziesz.

Mężczyzna w białym swetrze

Wybrałaś kogoś, kto mógłby być jednocześnie twoim najlepszym przyjacielem i chłopakiem. Wiesz, że w miłości najważniejsze są zrozumienie i akceptacja. Masz spore szanse na znalezienie mężczyzny.

Mężczyzna z wąsem

Nie ufasz płci przeciwnej i sama myśl o związku wywołuje u ciebie ból. Zostałaś kiedyś zraniona i boisz się, że to się powtórzy. Uważasz, że nie warto mieć partnera - to za duże ryzyko. Minie wiele czasu, zanim zostaniesz czyjąś dziewczyną.

Mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych

Jeśli wybrałaś tego mężczyznę, nie mamy dla ciebie dobrych wiadomości. Oznacza to, że lubisz spotykać się z facetami, którzy są zapatrzeni w siebie. Ten narcyz nie zwróci uwagi na twoje potrzeby. Nie nadaje się na stałego partnera.

Mężczyzna w czerwonej bluzie

Pociągają cię faceci, którzy wolą się bawić niż traktować życie poważnie. Mają nonszalancki stosunek do kobiet i zdradzają to swoją postawą. Jeśli marzysz o znalezieniu kogoś na stałe, powinnaś zmienić swój typ.

Zobacz także: Co jesz na śniadanie? Posiłek, od którego zaczynasz dzień, zdradza wiele cech twojego charakteru

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?