Zamknij

Co zauważyłeś na obrazku jako pierwsze? Twój wybór zdradzi, co czeka cię w styczniu

04.01.2021 11:32
Piękna kobieta
fot. Shutterstock

Jesteś ciekawy, jak upłynie ci nadchodzący miesiąc? Rozwiąż ten prosty test obrazkowy i zobacz, czego możesz się spodziewać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Styczeń 2021 roku będzie dla nas miesiącem wielu zmian. Początek kolejnego roku stwarza szansę, by pożegnać wszystko, co nam już nie służy i wyznaczyć sobie nowe cele. Wiele osób ma teraz nadzieję, że w ich życiu pojawią się nieznane dotąd możliwości. Inni boją się stracić to, co już posiadają. Chcesz wiedzieć, co cię teraz spotka? Rozwiąż ten psychotest i sprawdź!

Zobacz także: Jaki kolor ubrań wybierasz najczęściej? To zdradza cechy twojego charakteru

To, co zauważysz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, co czeka cię w styczniu

Spójrz na obrazek i zwróć uwagę, co jako pierwsze przyciąga na nim twój wzrok. Drzewa, ptaki i księżyc, ogień, twarz lub cień kobiety, a może książka? To, co zauważyłeś od razu, zdradza, czego możesz się spodziewać w tym miesiącu.

Psychotest
fot. namastest.net

Drzewa

Jeśli w pierwszej kolejności dostrzegasz na obrazku gałęzie i wierzchołki drzew, czekają cię niespodziewane straty. Zauważ, że część lasu na obrazku się pali. Możesz w tym miesiącu pożegnać coś, na czym bardzo ci zależało. Jednak pod koniec stycznia uświadomisz sobie, że było to konieczne, żeby w twoim życiu pojawiły się nowe szanse. Symbolizuje to las w oddali.

Ptaki i księżyc w pełni

Czekają cię magiczne doznania w sprawach miłosnych. Możesz mieć przeczucia na temat ukochanej osoby albo spotykać ją w snach. Odkryjesz dzięki temu tajemnice, które pomogą ci lepiej zrozumieć sytuację, w jakiej się znajdujecie. Jeśli nie macie ze sobą kontaktu, pod koniec miesiąca otrzymasz upragnioną wiadomość.

Ogień

Twój wzrok przyciągnęły płomienie i kolor pomarańczowy? Oznacza to, że wejdziesz w ten rok z przytupem. Wszystko, czego nie udało ci się zakończyć w ciągu ostatnich miesięcy, rozwiążesz w ciągu najbliższych paru tygodni. Twoja ciężka praca zostanie nagrodzona, a ty bez zmęczenia zaczniesz pracować nad kolejnymi projektami. W miłości - zerwanie albo początek burzliwego romansu.

Twarz kobiety

Cały najbliższy miesiąc spędzisz na rozpamiętywaniu spraw z przeszłości. Rozczarowania, które spotkały cię w ubiegłym roku, będą interesować cię o wiele bardziej niż to, co mogłoby się teraz wydarzyć. Przegapisz pojawiające się szanse, tęskniąc za byłą miłością albo rozpaczając po utracie pracy.

Cień kobiety (łuczniczka)

Odkryjesz w sobie wewnętrzną siłę i zaczniesz walczyć o to, co dla ciebie ważne. Jeśli do tej pory byłeś źle traktowany, teraz nareszcie się temu sprzeciwisz. Możesz fantazjować o zemście albo o tym, że w agresywny sposób zdobywasz to, czego najbardziej pragniesz. Uważaj, żeby złość cię nie zaślepiła.

Książka

W tym miesiącu nauczysz się czegoś nowego. Zwróciłeś uwagę na książkę, bo masz przeczucie, że to dla ciebie czas na rozwój osobisty. Zdobywając dodatkowe umiejętności, nie tylko ułatwisz sobie życie, lecz także poprawisz nastrój. Zapisz się na kurs, o którym myślisz od dawna. Przyniesie ci same korzyści!

Zobacz także: Co twoja fryzura mówi o tobie? Wynik tego testu może cię zaskoczyć

Szukasz miłości? Sprawdź, jaki znak zodiaku do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?