Który obrazek najbardziej przyciąga uwagę? To zdradza prawdę o twoim życiu uczuciowym

11.12.2020 11:29

Chcesz poznać ukrytą prawdę na temat swojego życia miłosnego? Wystarczy, że rozwiążesz ten prosty test.

Uśmiechnięta kobieta
fot. Shutterstock

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że powtarza jakiś schemat w swoim życiu miłosnym. Nasze przekonania i wzorce wpływają na relację z ukochaną osobą. Nawet jeśli pozornie wszystko doskonale się układa, możemy nosić w sobie traumę, która utrudnia nam każdą codzienną rozmowę. Niektórzy natomiast miewają tendencję do patrzenia na wszystko przez różowe okulary, chociaż w rzeczywistości mają powody do niepokoju. A jak ty zachowujesz się w relacjach damsko-męskich? Rozwiąż ten prosty test obrazkowy i sprawdź!

Zobacz także: Jaki kolor bielizny wybierasz najczęściej? To zdradza, jaka jesteś w łóżku

Psychotest: poznaj prawdę o swoim życiu miłosnym

Spójrz na obrazek. Znajdują się na nim cztery serduszka. Które z nich przyciąga cię najbardziej?

Nie zastanawiaj się długo, kieruj się instynktem. Twój wybór zdradzi, jakim jesteś partnerem!

namastest.net

1. Czerwone serduszko

Nigdy nie tracisz wiary w miłość. Bez wstydu przyznajesz się do tego, że jesteś niepoprawnym romantykiem. Uważasz, że tylko uczucia nadają życiu sens. Niestety masz tendencję do idealizowania ukochanej osoby i często przypisujesz jej zalety, których wcale nie posiada. Najczęściej zakochujesz się w swoim wyobrażeniu o kimś, a potem, kiedy poznajecie się bliżej, doznajesz rozczarowania. Pamiętaj, że w miłości nie trafiają nam się tylko piękne chwile. Czy jesteś gotowy/a być z kimś na dobre i na złe?

2. Niebieskie serduszko

W życiu najbardziej cenisz sobie niezależność i wciąż nie masz pewności, czy potrafisz z niej zrezygnować, żeby stworzyć z kimś bliski związek. Na tym etapie swojego życia w każdej relacji dbasz przede wszystkim o to, by nie stracić swobody. Masz obawy, że partner mógłby cię kontrolować i wtrącać się do tego, co robisz na co dzień. Sprawdź, czy ten lęk nie ma swojego źródła w twojej relacji z rodzicami.

3. Czarno-czerwone serduszko

Na początku związku bardzo się angażujesz, jednak potem dopada cię pesymizm. Masz w sobie nieukojony żal po wydarzeniach z przeszłości i do tej pory nie wybaczyłeś/aś komuś tego, że cię skrzywdził. Z tego powodu ciągle się boisz, że nowy partner także cię zrani. Nawet nie zauważasz, kiedy zaczynasz spodziewać się po nim wszystkiego, co najgorsze. Może już czas pożegnać się z przeszłością? Daj szansę komuś, kto chce cię pokochać!

4. Szare serduszko

Od dawna radzisz sobie w życiu sam/a i nie odczuwasz potrzeby wiązania się z nikim. Boisz się zaangażować, unikasz miłosnych wzruszeń. Nie wiesz, jak poradzić sobie z emocjami, kiedy ktoś stara się do ciebie zbliżyć. Wmawiasz sobie, że to wszystko nie jest dla ciebie. Z obawy przed podjęciem ryzyka często wycofujesz się z dobrze rozpoczynających się relacji, a potem tego żałujesz. Jeśli chcesz sobie pomóc, porozmawiaj o tym szczerze z przyjaciółmi.

Zobacz także: Spójrz na obrazek i wybierz jednego kota. To zdradzi, czego najbardziej brakuje w twoim życiu

Zastanawiasz się, kto byłby dla ciebie najlepiej dobranym partnerem? Zobacz, jaki znak zodiaku do ciebie pasuje!

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?