Zamknij

Co widzisz na obrazku? Wynik tego testu zdradza, czy byłabyś dobrą matką

11.01.2021 14:26
Matka z dzieckiem
fot. Shutterstock

Jesteś w ciąży albo marzysz o dziecku, ale nie wiesz, czy poradziłabyś sobie w roli matki? Rozwiąż ten prosty test obrazkowy, aby się przekonać.

Chcesz zostać matką, jednak masz wątpliwości, czy to odpowiedni czas? To zupełnie normalne - żadna kobieta nigdy nie jest w pełni gotowa na tak ogromną zmianę w życiu. Ten test pomoże ci sprawdzić, czego możesz się po sobie spodziewać.

Zobacz także: Co mówi o tobie charakter pisma? Ta jedna cecha świadczy o inteligencji

Psychotest: to, co widzisz na obrazku, zdradzi, czy byłabyś dobrą matką

Na obrazku poniżej zobaczysz kilka elementów znajdujących się wokół małej dziewczynki. Ten, który jako pierwszy zwróci twoją uwagę, zdradzi, czy byłabyś dobrą matką. Wybierz jeden z nich i przeczytaj opis.

Psychotest
fot. namastest.net

Truskawka

Masz obawę, czy byłabyś w stanie zrozumieć umysł swojego dziecka. Boisz się, że będzie on dla ciebie obcym i niezrozumiałym światem. Czyżbyś już zapomniała, jak miałaś własny - ten, do którego nie chciałaś wpuszczać rodziców? Poszukaj go w sobie, a odkryjesz, że wszyscy na zawsze pozostajemy dziećmi.

Motylek

Jesteś osobą, która łatwo się uczy i jest bardzo spostrzegawcza. Jeśli postanowisz zostać mamą, przeczytasz wiele książek i artykułów poświęconych tej tematyce. Zbierzesz wiele cennych rad, a po narodzinach dziecka nauczysz się je obserwować i rozumieć. Na pewno poradzisz sobie w tej roli.

Grzyby

Opieka nad niemowlęciem wymaga koncentracji, a tobie trudno skupić się na dłużej niż kilka chwil. Bycie mamą to twoje marzenie? Weź pod uwagę, że z wielu wcześniejszych planów czy przyjemności będziesz musiała zrezygnować. W przeciwnym razie nie będziesz miała czasu na spełnienie swojego pragnienia...

Misie

Twoje wspomnienia z dzieciństwa nie są zbyt szczęśliwe. Ten okres życia kojarzy ci się z samotnością i niezrozumieniem. Zanim zdecydujesz się na macierzyństwo, popracuj nad zaakceptowaniem swojej przeszłości.

Pająk

Na samą myśl o ciąży zaczynasz się bać, że coś mogłoby pójść nie tak. Jeśli nie zmienisz swojego podejścia i nie przestaniesz się spodziewać jakiejś katastrofy, lepiej zaczekaj z decyzją o dziecku. Jesteś teraz w ciąży? Porozmawiaj o swoich lękach z innymi kobietami.

Słońce

Jesteś pełna optymizmu i czujesz, że pojawienie się dziecka w twoim życiu byłoby najbardziej radosną chwilą. Postaraj się jednak zbytnio nie idealizować tego momentu. Poza szczęściem czekają cię też obowiązki.

Zobacz także: Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol. Twój wybór zdradzi, co powinieneś zmienić w swoim życiu

Nie jesteś pewna, czy twój mężczyzna dorósł do roli ojca? Rozwiąż test i sprawdź:

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner jest gotowy na dziecko?

Niemowlak

Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?