Zamknij

Psychotest. To, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, czego boisz się najbardziej

15.12.2020 11:35
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Ten prosty test psychologiczny pomoże ci się dowiedzieć, jakie są twoje największe lęki i jak możesz sobie z nimi poradzić. Wystarczy, że spojrzysz na obrazek!

Psychotesty pomagają nam lepiej poznać siebie i odkryć nowe prawdy na swój temat. Dzięki nim mamy możliwość poznać swoje pragnienia, najlepsze cechy swojego charakteru, a nawet przeczucia. Ten test obrazkowy pozwala sprawdzić, czego skrycie się obawiamy i w jaki sposób możemy sobie pomóc. Sprawdź, co mówi o tobie!

Zobacz także: Te znaki zodiaku boją się okazywać uczucia. Sprawdź, czy twój partner do nich należy

Psychotest: to, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, czego boisz się najbardziej

Spójrz na obrazek. Co najbardziej przyciąga twoją uwagę? Nie zastanawiaj się długo, kieruj się instynktem. Wskazany przez ciebie element zdradzi twoje największe obawy.

Psychotest
fot. namastest.net

1. Odwrócona postać kobiety

Twoje największe obawy budzą wspomnienia. W przeszłości ktoś cię zranił i pamięć o tym bolesnym rozstaniu sprawia, że boisz się zaufać nowo poznanej osobie. Wciąż powracasz do tego, co wydarzyło się dawno temu. Choć nie chcesz się do tego przyznać, wciąż tęsknisz za byłym partnerem. Cały czas się obawiasz, że nikt nie będzie w stanie go zastąpić. Zastanów się, czy zbytnio go nie idealizujesz. Przecież nikt nie jest bez wad!

2. Para aniołów (twarz)

Jesteś zakochany z wzajemnością, ale bardzo boisz się o przyszłość. Brakuje ci pewności, czy uda ci się utrzymać ten związek. Często dopadają cię wątpliwości. W głębi serca czujesz, że nie zasługujesz na uczucie tej osoby i porzuci cię, kiedy lepiej cię poznacie. Twoje obawy wynikają z problemów z samoakceptacją. Wyznaj szczerze swojemu partnerowi, że zdarza ci się myśleć o sobie źle. Szybko odkryjesz, że ma takie same lęki.

3. Morze i ptaki

Niczego się nie boisz! Zamiast tego z ekscytacją wyczekujesz tego, co niedługo wydarzy się w twoim życiu. Czujesz, że czeka cię wiele zmian i będziesz musiał podjąć nowe wyzwania, ale jesteś na nie w pełni przygotowany. Najwięcej siły dodaje ci teraz poczucie niezależności. Wiesz, że wszystko zależy od ciebie. Chociaż odczuwasz lekkie napięcie na myśl o zbliżających się miesiącach, z odwagą patrzysz w przyszłość. 

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Szukasz miłości? Sprawdź, jaki partner do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?