Zamknij

To, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, co przeszkadza ci w znalezieniu miłości

14.01.2021 12:39
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Szukasz miłości i nadal nie udało ci się spotkać tej wymarzonej osoby? Rozwiąż ten prosty test obrazkowy i dowiedz się, dlaczego.

Znalezienie partnera, z którym moglibyśmy iść przez życie, nie jest łatwe. Często mamy wątpliwości co do swojego wyboru albo decydujemy się związać z kimś, kto jest dla nas nieodpowiedni. Zdarza się też, że czujemy się po prostu zagubieni i nie wiemy, co mamy robić.

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie, dlaczego do tej pory nie udało ci się znaleźć miłości, pomocny może się okazać psychotest zamieszczony poniżej.

Zobacz także: W jaki sposób piszesz z mężczyznami? To wiele mówi o tym, jaka jesteś w miłości

Psychotest: to, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, co przeszkadza ci w znalezieniu miłości

Która z kart jako pierwsza przyciągnęła twoją uwagę? Twój wybór wskaże, z jakiego powodu nie jesteś jeszcze w szczęśliwym związku.

namastest.net

1. Diabeł pilnujący kochanków

Zakochujesz się w nieodpowiednich osobach, od których łatwo się uzależniasz. Kiedy ktoś cię odrzuca albo źle traktuje, zamiast odejść, usiłujesz go do siebie przekonać. Im bardziej beznadziejna wydaje się sytuacja, tym bardziej zależy ci na tym, by zawalczyć o związek. Źródłem tego problemu jest twoje niskie poczucie własnej wartości. Dopóki nie zaczniesz mieć do siebie szacunku, inni nie będą cię dobrze traktować.

2. Syrena

Za dużo myślisz o przeszłości i rozpamiętujesz swoje dawne rozczarowania. Boisz się, że popełnisz te same błędy albo znowu zostaniesz skrzywdzony. Z tego powodu zamykasz się w czterech ścianach i nie chcesz ryzykować, otwierając swoje serce. Jest ktoś, komu się podobasz, ale nawet go nie dostrzegasz. Przestań żyć tym, co było. W przyszłości czeka cię jeszcze wiele pięknych chwil. Nie przegap ich!

3. Zakochani pod kwiatem lotosu

Jesteś na dobrej drodze, by spotkać przeznaczoną ci osobę. Nie trać nadziei! Pojawi się w twoim życiu w odpowiednim momencie - wtedy, kiedy będzie wam to pisane. Zrozumiesz, że warto było czekać. Bądź cierpliwy i ciesz się tym, co masz. Zajmij się czymś, co pasjonuje cię od dawna. Kiedy spotkasz swoją miłość, będziesz mieć o czym jej opowiadać.

Zobacz także: Który obrazek najbardziej przyciąga uwagę? To zdradza prawdę o twoim życiu uczuciowym

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?