Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jedno okno. Twój wybór zdradzi, czy uda Ci się zdobyć to, czego pragniesz

01.12.2020 11:25
Kobieta przy oknie
fot. Shutterstock

Ten prosty test pozwoli ci się dowiedzieć, jakie masz szanse na realizację swojego pragnienia. Zdaj się na swoją intuicję i sprawdź!

Marzenia są ważną częścią naszego życia. To one napędzają nas do działania. Jednak czasem nie mamy pewności, czy uda nam się zdobyć to, czego najbardziej pragniemy. Rozwiąż ten test psychologiczny i sprawdź, jakie są twoje szanse!

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Psychotest: czy uda ci się zdobyć to, czego pragniesz?

Pomyśl o tym, na czym najbardziej ci teraz zależy. Następnie spójrz na obrazek i wybierz jedno okno. Zrób to bez zastanowienia, jak najszybciej. Twoja intuicja podpowie ci, czy uda ci się zdobyć to, czego pragniesz! 

Psychotest
fot. namastest.net

1. Tak! 

Jesteś na najprostszej drodze do tego, aby zdobyć to, co cię teraz najbardziej uszczęśliwi. Nie przestawaj pracować nad tym, by osiągnąć swój cel. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone, a wszyscy wokół będą cię podziwiać. 

2. Tak, ale dopiero za jakiś czas

Musisz uzbroić się w cierpliwość. Twoje pragnienie się spełni, jednak nie stanie się to szybko. Sprawa, o którą pytasz, wymaga wyczucia chwili. Skup się na przygotowaniach i czekaj na odpowiedni moment. W tej chwili nie jesteś jeszcze gotowy/a. Kiedy szansa wreszcie się pojawi, będziesz wiedział/a, co musisz zrobić. 

3. Niestety, nie uda ci się 

To, o co pytasz, nie jest ci pisane. Czekają na ciebie inne możliwości, które sprawią, że z łatwością zapomnisz o tym rozczarowaniu. Rozejrzyj się wokół siebie i poszukaj nowego celu. Następnym razem ci się uda, więc nie załamuj się tym niepowodzeniem!

4. To nie zależy od ciebie 

Nie masz wpływu na sytuację, o którą pytasz. W tej sprawie zdecyduje ktoś inny. Będziesz doskonale wiedział/a, kto to będzie, jednak postaraj się nie wywierać na tej osobie żadnej presji. To, czego teraz pragniesz, możesz otrzymać jedynie w formie prezentu. Nie proś o niego i cierpliwie zaczekaj. Myśl pozytywnie!

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?