Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol. Przeczytaj swoją dobrą wiadomość na dziś

03.12.2020 11:23
Kobieta w podróży
fot. Shutterstock

Dobre wiadomości i miłe słowa są nam potrzebne każdego dnia. Wybierz swoją mandalę i przeczytaj, co chce ci przekazać! Dzięki temu spojrzysz w przyszłość z optymizmem.

Brakuje ci ostatnio ciepłych słów i przydałoby ci się trochę wsparcia? Ten prosty psychotest pozwoli ci odkryć prawdę na swój temat, która poprawi ci nastrój! Wybierz dla siebie symbol i przeczytaj tę dobrą wiadomość.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Psychotest: jaka jest twoja dobra wiadomość na dziś?

Na obrazku znajdują się trzy symbole. To mandale - popularne formy artystyczne, które przedstawiają stan duszy człowieka. Ich tworzenie i niszczenie jest formą medytacji. W ten sposób można uwolnić się od przeszłości i wyobrazić sobie piękne rzeczy, jakie na nas czekają. Wybierz dla siebie jedną z nich i przeczytaj, co chce ci przekazać!

Psychotest
fot. namastest.net

Mandala 1

Masz za sobą bardzo trudny czas. W ciągu kilku ostatnich miesięcy sporo wycierpiałeś/aś i brakuje ci nadziei na to, że wszystko może dobrze się ułożyć. Niedługo będziesz miał/a okazję się przekonać, że strata, której doświadczyłeś/aś, była ci potrzebna. Nauczyła cię, żeby nigdy nie zapominać o sobie i o swoich potrzebach po to, by kogoś zadowolić.

Odzyskałeś/aś szacunek do siebie i zaczynasz dostrzegać swoje zalety. To bardzo pozytywnie wpłynie na twoje relacje z ludźmi. Zaczną cię traktować o wiele lepiej! I pamiętaj: kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się drugie... Niedługo możesz spotkać nową miłość!

Mandala 2

W tym roku udało ci się dobrze poznać i zrozumieć siebie. Możesz mieć pewność, że od tej pory będziesz dokonywać słusznych wyborów w swoich relacjach z ludźmi. Nie popełnisz już dawnych błędów, bo teraz o wiele lepiej wiesz, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Jeszcze kilka miesięcy temu czułeś/aś się bardzo zagubiony/a, a teraz powoli zaczynasz stawiać sobie nowe cele. Zachowaj w sobie ten optymizm! Twoją największą zaletą jest teraz to, że w każdej sytuacji potrafisz znaleźć coś, co możesz wykorzystać dla swojego rozwoju osobistego. Czekają cię sukcesy w pracy, a przyjaciele będą cię wspierać.

Mandala 3

Najlepsze dopiero przed tobą! Jeśli wybrałeś/aś tę mandalę, oznacza to, że niezależnie od twojej obecnej życiowej sytuacji, jeszcze nie przeżyłeś/aś najszczęśliwszej chwili swojego życia. Jesteś osobą, która potrafi docenić to, co posiada - z tego powodu nieustannie przyciągasz do siebie miłe zdarzenia i znajomości. Potrafisz być wdzięczny/a za to, co się spotyka i dlatego czeka cię jeszcze wiele wspaniałych chwil.

Powtarzaj sobie słowa: "Może być tylko lepiej", a zadziałają jak magiczne zaklęcie. Nie bój się marzyć o tym, by zdobyć dużo pieniędzy, założyć rodzinę i co roku wyjeżdżać na wakacje do ciepłych krajów. To wszystko jest w twoim zasięgu! Nie słuchaj tych, którym wiecznie brakuje wiary.

Zobacz także: Te imiona budziły wstyd i zgorszenie 100 lat temu. Dziś są bardzo popularne!