Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol. Zdradzi ci, co czeka cię w ten weekend

19.03.2021 11:57

Zastanawiasz się, jak upłynie ci ten weekend? Rozwiąż nasz psychotest i sprawdź.

Szczęśliwa kobieta
fot. Shutterstock

Według naukowców każdy z nas posiada wiedzę na temat tego, co wydarzy się w przyszłości. Możemy ją otrzymać, jeśli wsłuchamy się w swoją intuicję. Pomagają nam w tym psychotesty, dzięki którym mamy szansę poznać odpowiedź na swoje pytanie w ciągu jednej krótkiej chwili.

Zobacz także: Mleczna, gorzka czy biała? Twój ulubiony smak czekolady wiele o tobie mówi

Psychotest: wybierz symbol, który zdradzi twoją przyszłość

Spójrz na obrazek. Który z tych symboli jako pierwszy zwraca twoją uwagę? Przeczytaj jego opis i sprawdź, co czeka cię w ten weekend.

namastest.net

1. Zapragniesz się wyciszyć

W ciągu najbliższych kilku dni możesz być skazany na samotność, jednak będzie to dla ciebie korzystne. Ten weekend powinieneś poświęcić na detoks i zadbać o siebie. Wyśpij się, przygotuj zdrowy posiłek i poświęć przynajmniej godzinę na ćwiczenia fizyczne. Wykonuj je w spokoju, bez pośpiechu. Unikaj internetu, a zamiast tego poczytaj książkę. Po takim weekendzie w poniedziałek obudzisz się z nową, wiosenną energią.

2. Odzyskasz kontakt z osobą, za którą tęsknisz

Jeśli jakiś czas temu się z kimś rozstałeś i czujesz, że brakuje ci tej osoby, w ten weekend będziesz mieć szansę na to, by zawalczyć o tę relację. Porozmawiacie ze sobą pierwszy raz od dawna. Postaw na szczerość i odważnie powiedz o tym, co czujesz. Ta osoba bardzo to doceni.

3. Ktoś niesprawiedliwie cię oceni

Ten weekend może sprawić ci wiele przykrości. Osoba z najbliższego otoczenia oskarży cię o coś, czego wcale nie zrobiłeś albo wytknie ci wady, których wcale nie posiadasz. Poczujesz, że zrzuca na ciebie odpowiedzialność za własne problemy. Nie próbuj jej tego tłumaczyć. Zamiast tego wyjdź na spacer na świeżym powietrzu i ciesz się pierwszymi dniami wiosny. Za kilka dni zrozumiesz, dlaczego zostałeś tak potraktowany.

Zobacz także: Słodki, słony, a może gorzki? Twój ulubiony smak potraw zdradza, jaką masz osobowość

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?