Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol. On zdradzi, dlaczego nie układa ci się w miłości

06.04.2021 11:01

Szukasz miłości i nadal nie udało ci się spotkać tej wymarzonej osoby? Rozwiąż ten prosty test obrazkowy i dowiedz się, dlaczego.

Kobieta
fot. Shutterstock

Masz wrażenie, że prześladuje cię pech w miłości? Nie możesz znaleźć partnera i nie wiesz, z jakiego powodu tak się dzieje? Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie, dlaczego do tej pory nie udało ci się stworzyć szczęśliwego związku, pomocny może się okazać psychotest zamieszczony poniżej.

Zobacz także: W jaki sposób piszesz z mężczyznami? To wiele mówi o tym, jaka jesteś w miłości

Psychotest: symbol, który wybierzesz, zdradzi, dlaczego nie układa ci się w miłości

Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol. Wskaże ci, z jakiego powodu nie jesteś jeszcze w szczęśliwym związku.

namastest.net

1. Zdajesz się na los

Zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać kogoś, kto mógłby do ciebie pasować, wolisz czekać na cud. Nie wierzysz w przypadki. Uważasz, że ludzkim życiem kieruje przeznaczenie, które sprowadzi do ciebie upragnioną miłość. Już na pierwszej randce z nowo poznaną osobą zastanawiasz się nad tym, czy spotkałeś swoją drugą połówkę. Nie myślisz o tym, by poznać się lepiej i to sprawdzić. Wypatrujesz znaków, które zdecydują za ciebie.

2. Nie umiesz podejmować decyzji

Przez większość czasu jesteś pogrążony w przemyśleniach na temat swojego życia uczuciowego i wahasz się przy dokonywaniu każdego wyboru. Wymyślasz niezliczoną ilość scenariuszy, które mogłyby się zrealizować. Z jednej strony fantazjujesz o ślubie i dzieciach, z drugiej - przewidujesz rozstanie i zdradę. W twojej wyobraźni dzieje się tak wiele, że przestajesz dostrzegać punkt widzenia drugiej osoby. Zapominasz zapytać, co tak naprawdę myśli. Przez to jest między wami wiele nieporozumień.

3. Chcesz mieć kontrolę nad sytuacją

Trudno ci zaofiarować komuś swoje prawdziwe emocje. Boisz się otworzyć, masz problemy z zaufaniem. Najważniejsze jest dla ciebie to, żeby mieć poczucie pełnej kontroli. Chcesz żyć w przekonaniu, że partner niczym cię nie zaskoczy, więc koncentrujesz się na gromadzeniu informacji na jego temat. Tracisz radość z przebywania w jego obecności, bo ciągle myślisz o swoich wątpliwościach i podejrzeniach. Wyczuwa to, więc postanawia odejść.

Zobacz także: Który obrazek najbardziej przyciąga uwagę? To zdradza prawdę o twoim życiu uczuciowym

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?