Zamknij

Spójrz na obrazek i wybierz jeden krajobraz. Zdradzi ci, co powinieneś teraz zmienić w swoim życiu

09.04.2021 11:31

Masz ochotę wprowadzić do swojego życia jakieś zmiany, jednak brakuje ci wskazówek? Ten prosty test obrazkowy z pewnością ci pomoże.

Kobieta
fot. Shutterstock

Początek wiosny to dobry moment na to, by zacząć od początku. Wiele osób decyduje się na wiosenny detoks, zrywa z niedobrymi przyzwyczajeniami i rezygnuje z tego, co już im nie służy. Warto teraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcemy i wyznaczyć sobie nowe cele. Nie wiesz, co zmienić w swoim życiu? Rozwiąż nasz psychotest, a uzyskasz podpowiedź.

Zobacz także: Słodki, słony, a może gorzki? Twój ulubiony smak potraw zdradza, jaką masz osobowość

Psychotest: krajobraz, który wybierzesz, zdradzi, co powinieneś zmienić w swoim życiu

Który z obrazków zamieszczonych poniżej najbardziej przyciąga twoją uwagę? Podpowie ci, co powinieneś teraz zrobić, by zmienić swoje życie.

namastest.net

1. Zapomnij o smutnej przeszłości

Nie możesz wiecznie rozpamiętywać tego, co cię wcześniej spotkało. W ten sposób powstrzymujesz się przed działaniem i odbierasz sobie radość z tego, co tu i teraz. Rozejrzyj się wokół siebie i zauważ wszystkie rzeczy, za które możesz być wdzięczny. Jeśli zmienisz podejście do życia, w ciągu kilku dni przejdziesz spektakularną metamorfozę. Znajomi powiedzą, że rozkwitasz, a twoja obecność poprawia im humor.

2. Wyznacz nowe cele

Zrób sobie kilka dni wolnego i zastanów się nad tym, co chciałbyś osiągnąć w ciągu najbliższych miesięcy. To teraz najlepszy moment na to, by obmyślić plan i strategię. Co przyniosłoby ci największą satysfakcję? Z czego byłbyś najbardziej zadowolony? Wybierz cel, który wywołuje uśmiech na twojej twarzy. Od tej pory codziennie rób mały krok w jego kierunku. Latem zobaczysz efekty swojej pracy. Przejdą twoje najśmielsze oczekiwania.

3. Skup się na własnym rozwoju

Potrzebujesz oczyszczenia. Najwyższy czas przyjrzeć się swojej diecie i nawykom. Jeśli jesteś przemęczony i od dawna nie możesz porządnie się wyspać, powinieneś się tym zająć, zanim wpędzisz się w poważne kłopoty. Zrezygnuj z toksycznych substancji i relacji, które wysysają z ciebie energię. To doskonały moment na rzucenie palenia albo rezygnację z innego uzależnienia. Zacznij dbać o siebie. Pomoże ci ruch na świeżym powietrzu.

4. Daj szansę miłości

Nawet jeśli do tej pory nie zawsze idealnie wam się układało, nie trać wiary w relację z kimś, kogo kochasz. Macie jeszcze szansę wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Niedługo się przekonasz, że tej osobie wciąż na tobie zależy. Zamiast ją odrzucać i unosić się dumą, wysłuchaj tego, co ma ci do powiedzenia. Nie zapominaj o wszystkich dobrych wspomnieniach. Jeśli się postaracie, możecie jeszcze wiele razem przeżyć.

Zobacz także: Co jesz na śniadanie? Posiłek, od którego zaczynasz dzień, zdradza wiele cech twojego charakteru

Opis twojego znaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?