Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co zobaczysz na nim jako pierwsze, zdradzi, czego boisz się najbardziej

19.02.2021 09:08

Ten prosty test obrazkowy pomoże ci się dowiedzieć, co wywołuje w tobie największy lęk. Dzięki temu lepiej przygotujesz się na to, co czeka cię w przyszłości.

Piękna kobieta
fot. Shutterstock

Czasem doświadczasz niepokoju, ale nie wiesz, skąd bierze się to uczucie? Poświęć krótką chwilę na rozwiązanie tego testu psychologicznego i poznaj źródło swoich najskrytszych obaw.

Zobacz także: Słodki, słony, a może gorzki? Twój ulubiony smak potraw zdradza, jaką masz osobowość

Psychotest: to, co zobaczysz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, czego boisz się najbardziej

Na obrazku znajdują się cztery symbole. Który z nich najbardziej przyciąga twoją uwagę? Wybierz jeden i przeczytaj opis zamieszczony poniżej.

namastest.net

1. Wysokie drzewo

Obawiasz się nadchodzących problemów w pracy. Wiesz, że czeka cię wiele trudnych obowiązków, ale nie czujesz się na nie przygotowany. Jeśli masz jakieś zaległości, koniecznie powinieneś je teraz nadrobić, bo później nie wystarczy ci na to czasu. Ułóż sobie rozsądny plan działania.

2. Pochylone drzewa

Najbardziej boisz się zakończenia relacji, która w ostatnim czasie stała się dla ciebie ważna. Wspomnienie bolesnego rozstania z byłym partnerem coraz częściej nawiedza cię w snach. Musisz wreszcie znaleźć sposób na to, by zapomnieć o tym na dobre. Przestań oglądać się za siebie.

3. Palmy

Nosisz w sobie lęk spowodowany niepewnością. Od dawna się zastanawiasz, czy nie przegapiłeś swojej szansy na szczęśliwe życie. Tęsknisz za zabawą i podróżami, przytłacza cię siedzenie w domu. Dręczy cię też poczucie samotności. Pamiętaj jednak, że w każdej chwili możesz spróbować coś zmienić. Wszystko zależy od ciebie.

4. Lecące ptaki

Największy strach wywołuje w tobie to, że zostaniesz porzucony. Martwisz się o to, czy twoi bliscy naprawdę cię akceptują. Cały czas się spodziewasz, że ktoś z dnia na dzień od ciebie odejdzie. Zamiast wywierać na tej osobie presję, zadaj sobie pytanie, skąd bierze się w tobie ten lęk. Szybko odkryjesz, że nie ma nic wspólnego z innymi. Zacznij bardziej lubić siebie, a od razu poczujesz się pewniej.

Zobacz także: Co jesz na śniadanie? Posiłek, od którego zaczynasz dzień, zdradza wiele cech twojego charakteru

Opis twojego znaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?