Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, jaka jesteś w miłości

10.03.2021 11:36

Ten prosty test psychologiczny pozwoli ci dowiedzieć się czegoś nowego o twoim charakterze. Wystarczy, że poświęcisz na niego kilka chwil.

Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Nasz stosunek do bliskich relacji z płcią przeciwną nieustannie się zmienia. Z biegiem czasu odkrywamy, czego pragniemy i co nam zupełnie nie odpowiada. Czasem jednak trudno nazwać to słowami i określić, jakie są nasze potrzeby. Z pomocą przychodzą testy psychologiczne, dzięki którym możemy lepiej poznać siebie.

Zobacz także: Z którym z tych mężczyzn umówiłabyś się na randkę? Twój wybór zdradzi, czy masz szansę na szczęśliwy związek

Psychotest: to, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, jaka jesteś w miłości

Co zwraca twoją uwagę na poniższym obrazku? Wybierz jeden symbol i przeczytaj jego opis. On zdradzi ci, co powinnaś teraz wiedzieć o swoim życiu uczuciowym.

namastest.net

1. Kontur twarzy

Jeśli w pierwszej kolejności zauważasz na obrazku twarz kobiety, oznacza to, że jesteś teraz skupiona przede wszystkim na sobie. Mężczyźni są miłym urozmaiceniem dla twojej codzienności, jednak nie czujesz się jeszcze gotowa, by w pełni poświęcić się romantycznej relacji. W głębi serca czujesz, że potrzebujesz spędzić trochę czasu w samotności i przeorganizować swoje życie.

2. Nos (ciało kobiety)

Seks odgrywa ważną rolę w twoim życiu miłosnym. O tym, jak postrzegasz samą siebie w roli partnerki, decyduje twój stosunek do własnego ciała. Powinnaś nauczyć się je akceptować i zapomnieć o kompleksach. W przeciwnym wypadku zawsze będziesz czuła się nieatrakcyjna w obecności mężczyzn.

3. Usta

Doskonale wiesz, czego chcesz. Twoje podejście do miłości jest bardzo dojrzałe. Oczekujesz partnerskiej relacji, opartej na równości i wzajemnym szacunku. Wymagasz od mężczyzny, by traktował cię jak najlepiej. W przeciwnym wypadku nie zamierzasz angażować się w związek. Znasz swoją wartość, dzięki czemu potrafisz cierpliwie zaczekać na odpowiednią dla ciebie osobę.

Zobacz także: To, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, co przeszkadza ci w znalezieniu miłości

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?