Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, czy możesz liczyć na swoich przyjaciół

11.03.2021 12:15

Zastanawiasz się, czy powinieneś ufać swoim przyjaciołom? Ten prosty test obrazkowy pomoże ci się dowiedzieć, jakie są ich prawdziwe intencje.

Przyjaciele
fot. Shutterstock

Przyjaciele najczęściej są ludźmi, którzy życzą nam jak najlepiej i zawsze służą pomocą. Jednak zdarzają się pośród nich przykre wyjątki. Jeśli chcesz się przekonać, czy możesz liczyć na swoich najbliższych, rozwiąż ten psychotest.

Zobacz także: Z którym z tych mężczyzn umówiłabyś się na randkę? Twój wybór zdradzi, czy masz szansę na szczęśliwy związek

Psychotest: to, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, czy możesz liczyć na swoich przyjaciół

Spójrz na obrazek. Co zwraca na nim twoją uwagę jako pierwsze? Wybierz jeden symbol i przeczytaj opis.

namastest.net

1. Kwiaty

Jeśli w pierwszej kolejności zauważasz na obrazku kwiaty, twoje relacje z najbliższymi są w jak najlepszym porządku. Nie musisz się obawiać o to, że mają wobec ciebie nieszczere intencje. Możesz na nich liczyć i nie zawiodą cię, jeśli im zaufasz.

2. Oczy

Ty i twoi przyjaciele pozornie akceptujecie siebie nawzajem, jednak w rzeczywistości patrzycie na siebie bardzo krytycznie. Oceniacie każdy swój krok, a także często myślicie o sobie z wyższością. W waszym towarzystwie każdy czuje się lepszy od reszty grupy.

3. Jabłko

W twoim otoczeniu jest osoba, której nie powinieneś ufać. Udaje przyjaźń, by wykorzystać cię dla własnych korzyści. W najbliższym czasie nie dziel się z nikim swoimi sekretami i nie przyznawaj się do swoich słabości. Ktoś może zrobić z tego użytek i sprawić ci ogromną przykrość.

Zobacz także: To, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, co przeszkadza ci w znalezieniu miłości

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?