Zamknij

Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, czego boisz się najbardziej

02.03.2021 13:29

Ten prosty test obrazkowy pomoże ci się dowiedzieć, co wywołuje w tobie najsilniejszy strach. Dzięki temu lepiej przygotujesz się na nadchodzące wydarzenia.

Piękna kobieta
fot. Shutterstock

Czasem doświadczasz lęku i niepewności, ale nie wiesz, skąd bierze się to uczucie? Poświęć krótką chwilę na rozwiązanie tego testu psychologicznego i poznaj źródło swoich najskrytszych obaw.

Zobacz także: Z którym z tych mężczyzn umówiłabyś się na randkę? Twój wybór zdradza, czy masz szansę na miłość

Psychotest: to, co dostrzeżesz na obrazku jako pierwsze, zdradzi, czego boisz się najbardziej

Na obrazku znajdują się cztery symbole. Który z nich najbardziej przyciąga twoją uwagę? Wybierz jeden i przeczytaj opis zamieszczony poniżej. 

namastest.net

Mężczyzna

Jeśli w pierwszej kolejności dostrzegasz na obrazku postać mężczyzny, oznacza to, że boisz się kogoś, kto ma nad tobą władzę. Podświadomie się tej osobie podporządkowujesz. Zastanów się, czy rzeczywiście musisz to robić.

Kobieta

Twoją obawę wywołuje niepewność związana z relacją uczuciową. Nie wiesz, czy drugiej osobie naprawdę na tobie zależy. Boisz się ją o to zapytać, bo spodziewasz się odrzucenia. Warto zaryzykować i sprawdzić, czy ta znajomość ma przyszłość.

Klatka z ptakami

Przeraża cię to, że nie umiesz decydować o sobie. Poddajesz się wpływom z zewnątrz, bo sam nie wiesz, czego naprawdę chcesz. Jeśli uda ci się odpowiedzieć na to pytanie, natychmiast poczujesz się wolny.

Morze

Masz wrażenie, że twoje życie od dawna stoi w miejscu. Chcesz przeżyć coś niesamowitego, ale nie możesz się uporać z codziennymi obowiązkami. Najbardziej boisz się nudy i przeciętności.

Zobacz także: Spójrz na obrazek. To, co zauważysz na nim jako pierwsze, zdradzi, czy twój związek ma przyszłość

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?