Zamknij

Co twoja fryzura mówi o tobie? Wynik tego testu może cię zaskoczyć

21.12.2020 09:26
Kobieta z długimi włosami
fot. Shutterstock

Kucyk, kok, warkocz, upięcie czy może po prostu rozpuszczone włosy? To, jaką fryzurę nosisz na co dzień, wiele mówi o twojej osobowości. Sprawdź, czego możesz się dowiedzieć!

Nie tylko cięcie czy kolor - czy pomyślałaś o tym, że także uczesanie może świadczyć o cechach czyjegoś charakteru? Kiedy wybieramy fryzurę, podświadomie zdradzamy w ten sposób, w jakim jesteśmy nastroju. Przeczytaj, co mówią o tobie twoje włosy.

Zobacz także: Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary

Co twoja fryzura mówi o tobie?

Fryzura, jaką w danym okresie życia wybieramy najczęściej, wskazuje na to, o czym wtedy myślimy i co jest dla nas ważne. Zobacz, co mówi o tobie twoje uczesanie.

Kucyk

Jeśli najczęściej przez ciebie wybieraną fryzurą jest kucyk, masz w sobie mnóstwo energii do działania. Odznaczasz się też pewnością siebie. Prowadzisz aktywny tryb życia i często robisz wiele rzeczy naraz, ale dzięki optymistycznemu nastawieniu zawsze doskonale sobie radzisz.

Kok

Jesteś skupiona na świecie zewnętrznym i rzadko myślisz o swoim wyglądzie. Zajmujesz się ważnymi dla ciebie sprawami, a ta fryzura jest po prostu wygodna. Chcesz w spokoju realizować swoje cele. Nie przejmujesz się tym, co myślą o tobie inni.

Warkocz

Masz romantyczne usposobienie i często jesteś poważna. Mimo to innym ludziom kojarzysz się przede wszystkim z ciepłem, wrażliwością i mądrością. Niezależnie od wieku jesteś bardzo dojrzała i masz w życiu ustalone priorytety. Zawsze dotrzymujesz danego słowa.

Dwa kucyki lub dwa warkoczyki

Szukasz w życiu radości. Codzienne smutki i obowiązki bardzo cię przytłaczają. Chciałabyś choć raz, przez chwilę, poczuć się beztrosko jak mała dziewczynka. Wybierając taką fryzurę, przesyłasz ludziom sygnał, że nie masz najmniejszej ochoty na poważne rozmowy. Jeśli chcą marudzić, niech idą do kogoś innego!

Upięte włosy

Lubisz się zmieniać. Często eksperymentujesz z włosami i upinasz je na wiele sposobów, bo nie przepadasz za nudą. Jesteś kobietą, która zawsze potrafi zaskoczyć. Wyróżniającą cię cechą jest pomysłowość. Twoja ciekawość życia jest inspirująca!

Rozpuszczone kosmyki

Jesteś zadowolona ze swojego wyglądu. Podobasz się sobie taka, jaka jesteś. W życiu zawsze starasz się być bezpośrednia i nikogo nie udawać. Cenisz sobie prostotę, szczerość i naturalność. Mimo to w miłości często bywasz nieśmiała. Na widok ukochanej osoby natychmiast tracisz całą pewność siebie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Która z tych fryzur najbardziej ci się podoba? Sprawdź - może się zainspirujesz!