Zamknij

Który z obrazków podoba ci się najbardziej? Twój wybór zdradzi, kto zapewni ci szczęście w miłości!

09.11.2020 11:24
zakochana para
fot. Shutterstock

Ten prosty test pozwoli ci odkryć prawdę na swój temat. Wybierz lwa, który najbardziej przyciąga twoją uwagę i sprawdź, co będzie dla ciebie najlepsze w miłości.

Często w życiu miewamy wrażenie, że nie znamy odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jaki/jaka jestem? Czego tak naprawdę chcę? W natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na głęboką refleksję. Z pomocą przychodzą nam testy psychologiczne - pozwalają bardzo szybko połączyć się ze swoją intuicją i lepiej poznać siebie. 

Zobacz także: Czym jest biorytm człowieka?

Psychotest: kto jest miłością twojego życia?

Spójrz na obrazek i wybierz jeden z wizerunków lwa. Zrób to instynktownie, bez zastanowienia. Przeczytaj opis i przekonaj się, jakiego partnera potrzebujesz. Twoja podświadomość podpowie, jakie powinien mieć cechy charakteru.

Psychotest
fot. namastest.net

1. Wielobarwny lew

Twoim wymarzonym partnerem jest ktoś, z kim można się dobrze bawić. Marzy ci się spotkanie osoby o wielkiej wyobraźni - kogoś, z kim nie można się nudzić. Zwracaj uwagę na ludzi, którzy wiedzą, jak korzystać z życia. Z daleka omijaj pesymistów. Będą ciągnąć cię w dół!

2. Lew o mądrym spojrzeniu

Szukasz głębokiego duchowego i intelektualnego połączenia z kimś, kto pomoże ci się rozwijać. Chcesz mieć przy swoim boku kogoś, przy kim staniesz się najlepszą wersją siebie. Sprawdź, czy osoba, którą się interesujesz, jest gotowa cię wspierać w dążeniu do celu.

3. Skrzydlaty lew

Chcesz zakochać się w kimś, z kogo będziesz dumny/a. Potrzebujesz osoby, która stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Miłość ma być dla ciebie motywacją do działania i wprowadzenia w życiu wielkich zmian. Chcesz zerwać z przeszłością.

4. Król lew

Największe znaczenie ma dla ciebie to, czy twój następny partner będzie pewny siebie i zdecydowany. Powinien doskonale wiedzieć, czego chce i odważnie po to sięgać. Poszukujesz zdobywcy - kogoś, kto wyjdzie z inicjatywą.

5. Walczący lew

Potrzebujesz kogoś, kto zawsze będzie gotowy stanąć w twojej obronie. Może mieć dominującą osobowość i podejmować wszystkie decyzje w związku, jeśli na co dzień będzie cię chronił. Szukasz osoby, która zapewni ci poczucie bezpieczeństwa.

6. Lew - głowa rodziny

Jesteś już gotowy/a na założenie rodziny i twoim marzeniem są dzieci. Odpowiednia dla ciebie osoba ma te same pragnienia i jest w stanie całkowicie się im poświęcić. Wybierzesz dojrzałego, mądrego partnera.

Zobacz także: Czakry - czym są, kolory, znaczenie i wpływ na nasze życie!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?