Zamknij

Kawa, herbata czy gorąca czekolada? Gorący napój, który wybierzesz, wiele mówi o twojej osobowości

13.11.2020 15:21

Gorący napój, który pijasz najchętniej, zdradza prawdę o tym, jaki/jaka jesteś. Przekonaj się, czego możesz się o sobie dowiedzieć!

Kawa
fot. Shutterstock

Czym byłby dzień bez filiżanki pachnącej kawy czy kubka naszej ulubionej herbaty? Każdy z nas ma swoje codzienne rytuały i gorące napoje, bez których trudno byłoby nam wytrzymać. Jak się okazuje, miłośnicy gorącej czekolady, earl greya czy cappuccino mają zupełnie różne osobowości.

Zobacz także: Espresso, latte, a może frappucino? To, jaką pijesz kawę, dużo o tobie mówi!

Psychotest: co twój ulubiony napój mówi o tobie?

Spójrz na obrazek i wybierz jeden z gorących napojów. Może to być napój, który wybierasz na co dzień, ale jeśli masz ochotę, wskaż, co miałbyś/miałabyś ochotę zamówić w tej chwili w kawiarni. Przeczytaj opis cech charakteru, jakie reprezentują poszczególne napoje. Sprawdź, co twój ulubiony napój mówi o tobie!

namastest.net

1. Gorąca czekolada

Przez długi czas pozostawałeś/aś bardzo silny/a dla innych, więc teraz potrzebujesz, by to oni zaopiekowali się tobą. Nie masz odwagi nikomu o tym powiedzieć, jednak brakuje ci wsparcia. Chcesz poczuć się jak małe dziecko i zapomnieć o wszystkich swoich problemach. Jest ktoś, za kim teraz szczególnie tęsknisz... Odezwij się do tej osoby!

2. Herbata

Twoje myśli są pełne optymizmu i z nadzieją spoglądasz w przyszłość. Czujesz, że jesteś zadowolony/a z tego, co udało ci się w tym roku osiągnąć. Inni ludzie podziwiają cię za to, że potrafisz od razu ich zrozumieć i twoje rady zawsze okazują się słuszne.

3. Kawa

Masz potrzebę pokazać wszystkim swoją niezależność. Nikt nie może ci sugerować, co masz zrobić! Zamierzasz udowodnić, że sam/a najlepiej wiesz, co jest dla ciebie dobre. Jesteś osobą, która zawsze chodzi własnymi ścieżkami.

Zobacz także: Fondant czekoladowy krok po kroku. Dowiedz się, jak wykonać ten przepis!

loader
loader
Rozwiąż quiz

Czy odgadniesz z jakiego kraju pochodzi to danie? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów!

sushi
fot. shutterstock

Z jakiego kraju pochodzi sushi?