Zamknij

Co widzisz na tym obrazku? Twoja odpowiedź zdradzi, czy jesteś optymistą czy pesymistą

05.02.2021 11:01

Zastanawiasz się, czy masz bardziej optymistyczne czy pesymistyczne podejście do życia? Ten test pomoże ci poznać odpowiedź.

Piękna kobieta
fot. Shutterstock

Czasem trudno nam odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie mamy nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Jesteś optymistą czy pesymistą? Poświęć krótką chwilę na ten prosty test psychologiczny, by się dowiedzieć.

Zobacz także: Spójrz na obrazek. To, co dostrzeżesz na nim jako pierwsze, zdradzi, czy masz szansę na znalezienie miłości

Psychotest: to, co zobaczysz na tym obrazku jako pierwsze, zdradzi, czy jesteś optymistą czy pesymistą

Spójrz na obrazek. Co na nim widzisz? Twoja odpowiedź zdradzi, czy masz bardziej optymistyczne czy pesymistyczne podejście do życia.

namastest.net

Lew

Na co dzień wybierasz optymizm. Podchodzisz do życia z odwagą i entuzjazmem. Twoja przebojowość sprawia, że nie ma dla ciebie celu nie do zdobycia. Każdy problem potrafisz obrócić w żart i dostrzegasz coś pozytywnego w nawet najbardziej bolesnych doświadczeniach.

Dzięki temu, że swoje porażki traktujesz jak lekcje, z których trzeba wyciągnąć wnioski, rzadko powtarzasz te same błędy. Zamiast tego masz wiele pomysłów na to, jak się rozwijać. Codziennie stajesz się lepszą wersją siebie. Ludzie podziwiają cię za to, że nigdy nie tracisz pogody ducha.

Dmuchawce

Jeśli w pierwszej kolejności twoją uwagę zwróciły unoszące się w powietrzu dmuchawce, z natury jesteś pesymistą. Dostrzegasz wokół siebie przede wszystkim to, co może cię zasmucić. Trudno ci wykrzesać wiarę w siebie i nadzieję na to, że spotka cię coś dobrego.

Często myślisz o tym, jak wiele ci umyka. Boisz się rozpoczynać nowe znajomości z ludźmi, bo z góry zakładasz, że kiedyś będą musiały się rozpaść. Koncentrujesz się na tym, co możesz stracić i prawie nigdy nie myślisz o zyskach. Twój problem może wynikać z rozczarowań, które spotkały cię w przeszłości. Jeśli o nich zapomnisz, uda ci się odzyskać uśmiech na twarzy.

Zobacz także: Mleczna, gorzka czy biała? Twój ulubiony smak czekolady wiele o tobie mówi

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?