Zamknij

Co jesz na śniadanie? Posiłek, od którego zaczynasz dzień, zdradza wiele cech twojego charakteru

09.12.2020 12:45
Śniadanie
fot. Shutterstock

To, co jemy na śniadanie, wiele mówi o naszym charakterze. Chcesz kogoś lepiej poznać? Zapytaj go, jak zaczyna dzień!

O której godzinie powinniśmy jeść śniadanie? Czy lepiej rozpoczynać dzień od owsianki, a może kanapki? Czy płatki śniadaniowe z mlekiem to dobry pomysł na powitanie dnia? W tych sprawach każdy z nas ma swoje zdanie. Jak się okazuje, nasze śniadanie może wiele o nas powiedzieć. Sprawdź!

Zobacz także: Spójrz na obrazek i wybierz jednego z mężczyzn. Twój wybór zdradzi, czego szukasz w miłości

Co mówi o tobie twoje śniadanie?

To, jak rozpoczynamy dzień, zdradza, jaki mamy charakter. Co najczęściej jadasz rano? A co najchętniej wybierają twoi znajomi? Zobacz, o czym to świadczy!

Owsianka

Poranek to dla ciebie najważniejszy moment dnia. Masz swoje rytuały, które stosujesz codziennie, aby mieć dobry humor. Dbasz o siebie i niełatwo poddajesz się stresowi. Wyzwania, jakie cię spotykają, zamieniasz na przyjemności.

Kanapka

Lubisz urozmaicenia. Masz otwarty umysł i zawsze starasz się poznawać nowe możliwości. Czasem zdarza ci się sięgać po sprawdzone rozwiązania, jednak ciągle odkrywasz kolejne ciekawe sposoby na życie. Marzysz o tym, by podróżować po świecie. 

Płatki śniadaniowe

Często zdarza ci się działać bez zastanowienia albo mówić ludziom rzeczy, których potem żałujesz. Wydaje ci się, że nie masz na nic czasu, ale w rzeczywistości masz go mnóstwo. Codziennie się czymś zamartwiasz, a potem odkrywasz, że niepotrzebnie się denerwowałeś/aś!

Jajka w każdej postaci

Dom to dla ciebie azyl bezpieczeństwa. Przyjaciele i rodzina są najważniejszą częścią twojej egzystencji. Udane małżeństwo uważasz za nieporównywalnie większy sukces niż awans zawodowy. Cenisz sobie tradycję, lubisz odpoczywać w ciszy. Męczy cię życie w mieście. 

Kawa i słodka bułka

Kupujesz śniadanie w biegu? Nie mamy dla ciebie dobrych wiadomości. Według badaczy osoby, które nie potrafią o poranku znaleźć nawet chwili, by przygotować sobie śniadanie, nie panują nad swoimi finansami i życiem osobistym. Według socjologów takie osoby są najczęściej zależne od innych.

Zobacz także: Świat fauny - jak dobrze go znasz? Quiz dla prawdziwych miłośników zwierząt!

Rozwiąż quiz

Czy uda ci się rozpoznać gatunek drzewa po jednym zdjęciu?

drzewo
fot. shutterstock

Jakie to drzewo?