Zamknij

Ta plisowana spódnica to wiosenny hit. W Lidlu kosztuje tylko 7,99 zł

16.02.2021 08:56
plisowana spodnica na wiosne
fot. Shutterstock

Niedrogie i modne ubrania znajdziecie w sieci popularnych dyskontów Lidl. To również tam rusza niedługo wielka wyprzedaż, na której będzie można upolować prawdziwe perełki. Sprawdźcie, co najbardziej zwróciło naszą uwagę.

W sklepach Lidl już niedługo będzie można kupić ubrania i akcesoria, które sprawdzą się wiosną 2021. Z okazji zbliżającego się cieplejszego sezonu właściciele dyskontu postanowili zorganizować wielką wyprzedaż, na której znajdziecie wiele elementów odzieży, a także akcesoria czy meble do domu. Okazuje się, że większość z nich będzie przeceniona o ponad 80%.

Trendy wiosna 2021: plisowana spódnica z Lidla za 7,99 zł

Element, który najbardziej wpadł nam w oko, to plisowana spódnica. Ten elegancki model kosztować będzie tylko 7,99 zł. W sklepach ta ciekawa promocja pojawi się 20 lutego 2021 roku. Na wyprzedaży znajdziemy aż 3 różne kolory do wyboru.

Spódniczka z Lidla jest ponadczasowa i prezentuje się zaskakująco dobrze. Można śmiało połączyć ją z bluzką koszulową, a nawet zwykłym topem.

Screenshot_2021-02-16 Spódnica damska - Lidl Polska
fot. materiały lidl.pl
Screenshot_2021-02-16 Spódnica damska - Lidl Polska(2)
fot. materiały lidl.pl
Screenshot_2021-02-16 Spódnica damska - Lidl Polska(1)
fot. materiały lidl.pl

Wyprzedaż 2021: Lidl

Wielka wyprzedaż w sklepach Lidl rusza 20 lutego 2021 roku. Można będzie upolować na niej ubrania oraz dodatki, a także akcesoria do domu czy zabawki dla dzieci. Większość cen nie przekroczy 100 zł. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą dyskontu, ponieważ druga taka wyprzedaż może szybko się nie powtórzyć.

Robisz zakupy w Lidlu?

Zobacz także: Ten różowy sweter z PEPCO będzie hitem wiosny. Kosztuje tylko 30 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.    

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?